💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çoban çökelten çok iyi bir drogtur hiç yapmak aklıma gelmedi ya bu ay hamile olucağım için gerek kalmıcak(evrene pozitif enerji 🤣)
Ben bilmiyordum bilsem çoktan başlardım çakşır suyu alıyorduk trendyoldan dur bakıyım başka ne var dedi onu gördü öyle bi sipariş verdi baya işe yaradı onda bakalım banada yarar inşallah bende içiyorum 1 çay bardağı kadar 😊

Bende yakınım size sağ kasıkta arada ani ağrı oluyo ama saniyelik bel ağrısı var ve sivilcelenemelerim mevcut yüzümde birde göğüs uçlarıma dokunamıyorum acıdan 🥰🥰🤣🤣
Kız aynı adet olucakmışız gb belirtiler🤷🏼‍♀️
Hamileysem eğer şok olurum çünkü Benim diğer iki hamileliğimde asla böyle değildi belirtiler.
Sık idrara çıkardım ve göğüslerim koyulaşır büyürdü🤷🏼‍♀️

Benim göğüs hassasiyetim yumurtlamadan beri devam ediyor göğüslerim şişti, yürürken sol kasığıma kesik atıyorlar sanki oturunca iki taraflı oluyor bugünde karın ağrım var hafif rahmimde de doluluk hissi var(tuvalete çok çıkıyorum ama az geliyor sıkıştırıyor beni ) iğne batıyormuş gibi oluyor arada başka belirtim kabız gibiyim birde akıntı oluyor ara ara umarım psikolojik değildir 🙏🏻
Ya inşAllah hayırlısıyla güzel haberi alırsın canım benim🤲🏻🤩

Ben bilmiyordum bilsem çoktan başlardım çakşır suyu alıyorduk trendyoldan dur bakıyım başka ne var dedi onu gördü öyle bi sipariş verdi baya işe yaradı onda bakalım banada yarar inşallah bende içiyorum 1 çay bardağı kadar 😊
İyi yapıyorsun hem stresi de azaltıyor çoban çökelten cinsel sağlığı üzerinde baya etkilidir vesile olursa güzel haberler verirsin inşallah 🤲🏻😍

tüp bebek sürecini anlattım ama size genel yorum da yapmak istiyorum :) benim yaşım 39 ve Ocak ayında amh değerim 0,06 çıktı. Amaaaa naapmıyoruz bu değerlere hiiç takılmıyoruz. Çünkü örneğin bende bu amh değeri ile hiç yumurta görünmemesini bekliyordu doktorum ama her döngümde 3-4 yumurtam illa ki oluyor. Tüp bebek tedavisi öyle bir sektörleşmiş, iş o kadar ticari boyuta gelmiş ki insan bir anda kendini içinde buluveriyor, ben şuan pişmanım mesela o 2 sürece girdiğim için - ama not düşeyim biz hiç kendimiz deneyemeden amh değerim bu kadar düşük çıkınca dr dedi ki bekleme yaşın da geçiyor tüp bebek yapıcaz. yani ben o yüzden pişmanım aslında -
Neyse, doktor diyor ki vah olmaz öldün bittin her an geç kalıyorsun falan, tamam diyorsun yaa yapın hemen ne gerekiyorsa :) Bir de amh düşük olunca yumurta sayısı az oluyor haliyle, tek tüp bebek tedavisi asla yetmiyor, havuz yapmak gerekiyor birkaç kere tedaviyi alıp yumurta toplatmak gerekiyor. her seferinde o iğneler o hormonlar psikoloji bir alt üst oluyor, mesela ben bayaa kilo da aldım maalesef 8 kilo falan hala da veremedim :/ yani sonuç olarak diyeceğim o ki bak destekleyici her şeyi yap dene, sadece sağlıklı beslenme spor takviye de değil örneğin dedim ya ben prp yaptırdım yumurtalıklarıma. Şimdi damardan glutatyon ve NAD almaya başlamayı düşünüyorum. ay hacamat bile yaptırdım yaaa :))) Yani mümkünse bu bebiş bana doğal yollardan gelsin istiyorum. Bunlar da böyle maliyetli şeyler gibi ama tüp bebekten daha maliyetli asla değil.
gözünü asla korkutmak istemem ama işte tatlı bir süreç değil biz amh düşük olanlar için bu tüp bebek tedavisi. Olmazsa ben de yine de başvurucam mecbur çünkü 40 oluyorum artık hani öyle aylarca denemeye vaktim de yok gerçekten ama inşaaallllaaahhhh gerek kalmayacak ümitliyim :) Umarım senin de gerek kalmaz canım, aklına takılan birşey olursa mutlaka yardımcı olmaya çalışırım.

ne kadar güzel yazmışsın, moral oldu canım çok sağol, inşallah hepimizin yüzü gülsün bebişlerimize kavuşalımmm
O kadar güzel yazmışsın ki kesinlikle katılıyorum sana tüp bebek çok zor bi süreç hiç yaptırmadım daha önce tam tüp bebeğe karar verdik ilaçlarımı aldım buz dolabına koydum adet olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim , malesef 5. Ayda bebeğin sağlık sorunları nedeniyle sonlandırmak zorunda kaldık. Aslında kendiliğinden olabiliyor biliyorum ama öncesinde 2,5 sene uğraştık doktorlarda aşılaması ilaçları dediğin gibi bende çok kilo aldım iğneleri kullanırken şimdi açıkçası öyle bi hale geldim ki eşimle sağlıklı bi cinsel hayatım bile yok sanki her olduğunda bebek için yapıyormuşuz gibi bi psikoloji yaşıyorum. Aslında biraz akışına bırakmam gerekiyor biliyorum ama bu seferde amh değerim geliyor aklıma ya ben akışındayken tamamen biterse diye korkuyorum. Bu arada prp ne hiç bilmiyorum ama araştırıcam hemen onu da

Ben daha önce aşılama denedim 2 kere olmadı sonra tüp bebek yapalım dedik ilaçlarımı falan herşeyimi aldım regl olmayı beklerken hamile olduğumu öğrendim ama malesef 5.ayda suyu bittiği için devam etmedi hamileliğim. Şimdi üzerinden 3 ay geçti öncesinde 2,5 sene uğraşmıştım tedaviler takipler falan şimdi tekrar baştan sarmaya gücüm yok açıkçası biliyorum tüp bebek de garanti değil ama en azından ihtimali daha yüksek gibi geliyor bana
Diğer yöntemlere gore tup bebek evt bir tık daha yüksek ihtimal
Hakkımızda hayırlısı olsun hangi yolla olursa olsun Allan hayırlısıyla kolaylıkla nasip etsin😊🙏

Ya inşAllah hayırlısıyla güzel haberi alırsın canım benim🤲🏻🤩
Aminnn hepimiz alalım güzel haberler 🤲🏻😍 ben birde köye fındığa gidicem kara kara düşünüyorum eğer hamileysem birşey olur mu diye geçen sene hamileydim ☹️

@Sipser @esen-ruzqar @Papatyam000 @mrym12 DunyamMelek DunyamMelek @pellypell L A L L A L @begmsss
Kızlar adet günlerimiz aynı olanlar ve çok yakın olduklarımız var🤩
Belirtileriniz var mı?
3 gündür dayanamadığım şekilde bel-bacak her an adet olucakmışım gb ağrılarım var.
Göğüslerim çok sızlıyo kasıklarım batıyo ara ara. Erken adet olucaksam oluyim artık dedirten ağrılarım var🤔
Yaaa birlikte beklemek çok güzel 😍 bende bugün kasık ağrısı var sadece ama en son kontrolümde 3cm kist vardı o mu yapıyor yoksa belirti saymalı mıyım bilemedim

Yarın bir gün görür müyüm yumurtlamayı ne diyorsunuz tecrübeli minnoşlar 😂

Eklentiler

• 20230913_121944.jpg
    20230913_121944.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar selam bat a 4 gün kaldı dün akşam üzeri aşırı midem bulandı birde akıntı çokk bayaa açık hatta kahverengi geldi dikkat edince anlaşılacak cinsten yani bi de sabah kabızlığım olduğu için biraz zorlayınca öyle geldi onun dışında hafif mide bulantım ve iğne batmalı kasık ağrım var şimdilik birde ateş basıyor ama 36.2 ateşim. Gebelik mi regli mi sizce ☺️

Kız aynı adet olucakmışız gb belirtiler🤷🏼‍♀️
Hamileysem eğer şok olurum çünkü Benim diğer iki hamileliğimde asla böyle değildi belirtiler.
Sık idrara çıkardım ve göğüslerim koyulaşır büyürdü🤷🏼‍♀️
Adetle hamilelik belirtileri o kadar aynıki aslındakuzum ayırt etmek zor cidden

Kızlar selam bat a 4 gün kaldı dün akşam üzeri aşırı midem bulandı birde akıntı çokk bayaa açık hatta kahverengi geldi dikkat edince anlaşılacak cinsten yani bi de sabah kabızlığım olduğu için biraz zorlayınca öyle geldi onun dışında hafif mide bulantım ve iğne batmalı kasık ağrım var şimdilik birde ateş basıyor ama 36.2 ateşim. Gebelik mi regli mi sizce ☺️
İnşallah gebelikten dir canım yumurtlama zamanını biliyomusun

X