💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yalnız ben nasıl da yaptım test durup dururken, yapmasam hiç haberim olmayacak ve kaçıracaktım bugünleri

İçin hep rahat olsun canım 1 ilişkiyle bile hamile kalıyorlar bu kadar küratjlar yapılıyor çocuklar öldürülüyor o da onların sınavı bu da bizim sınavımız.Allah yeterki ol desin olucak sen sadece pes etme

Canım sen 8.gün test yapmış mıydın yoksa direk 9. Gün mü başladın yani direk 9.gün mü belli etti kendini onu merak ediyorum da
8. gün de yapmıştım aşşırı silik çıkmıştı. Onlarda bunlar.

İlk Freeyl 8. gün sabah. Predictor 8. gün öğlen. Sonraki lavaboda çektiğim Freely 8. günü akşam.

7. gün ise tüm testler bembeyazdı.

Eklentiler

• 194727a0-0d2f-48f4-a809-c7ff298a92c2.JPG
    44 KB · Görüntüleme: 98
  • 90410adf-978b-49cb-acd7-db4d001a748d.JPG
    148,8 KB · Görüntüleme: 100
  • a4d3528a-bd2b-4c35-9e7a-18f3364926e5.JPG
    47,9 KB · Görüntüleme: 99
Mesajlarda sanki 2. Yumurtlamayı yakalayan bir arkadaş daha vardı ama bulamıyorum ya, yanılıyor muyum acaba göz ucuyla gördüm gibi
Canım beni bullll

Benim de çarşamba 9.gün olacak onu görünce hahh tamam dedim pahalı da toptan almıştım bitti valla

İnanılmaz cidden nasıl olur, senin yumurta bayaaa kaliteli çıkcak 8gün beslenmiş büyümüş annesi
Kuzum ben gebe iki arkadaşımın tavsiyesiyle bir ilaç kullandım sanırım o etkiledi . İnşallah bebiş bardır daha 8 gün var bat a . İnşallah dileyen herkesin hepimizin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…