💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

5 ay daha denıcekmısız olmazsa klomen ıcecekmısım ya o yuzden ıcım rahat en kotu ıcerız bı klomen napalım🤣
Klomen çok güsel 😍 üç tane yumurta yapıyordu bende. Hep ikiz hayaline sebebiyet veriyor 😍 önünde planının olması güzel. Bizi zaten yıpratan hep plansızlıktı. Ne yapacağımı bilince ben de daha morali yerinde oluyorum. Mesela bu ay aşılama tutmazsa Ekim'de de aşılama olacağım. Ama o da tutmazsa 🙄 başıma yemeni bağlayıp ağıt yakacağım zaar. Allah korusun . Akıl sağlığım için bu ay hamile kalmam lazım 🙏🙏🙏🙏😅

kızlar ben hangi gün yapmalıyım kan testini bilmiyorum . Ovülasyon testinde 10 Eylül itibariyle pik gördüm 14 Eylülde çatlama gördüm . Bat 26 Eylül . Sat 29 Ağustos

Git canım ihmal etme bir de doktora yapışıklık var mı rahimde onu sor sezeryandan sonra olabiliyor oda o tarif ettiğin gibi ağrı yapıyor
Yok ya öyle olsa 2 kere Hamile kaldım sezeryandan sonra yapışık olsa kalmazdım ağrım kesildi ama rahmim kımıl kımıl karnımda şişti anlamadım neden hayırlısı şuan hastayım sabah hastahaneye gittim diyom ya kendime nazar seviyem benden hızlısı mezarda bu konuda yani 😅😅😅 ilaç kullanıyorum şimdi antibiyotik falan belki üşüttüm ondan böyle ağrım oldu

kızlar ben hangi gün yapmalıyım kan testini bilmiyorum . Ovülasyon testinde 10 Eylül itibariyle pik gördüm 14 Eylülde çatlama gördüm . Bat 26 Eylül . Sat 29 Ağustos
25inde yapsan çıkabilir kuzum ama erken de olabilir. Çatlamadan sonra 10. Gün çıkma ihtimali oluyor

8. gün de yapmıştım aşşırı silik çıkmıştı. Onlarda bunlar.

İlk Freeyl 8. gün sabah. Predictor 8. gün öğlen. Sonraki lavaboda çektiğim Freely 8. günü akşam.

7. gün ise tüm testler bembeyazdı.
Yaaa rahatladım biraz dün 7.günüydü gölge bile yoktu umudum biraz kırılmıştı ama şimdi ilaç gibi geldi bu yorum bana 😘

Canım 14 ünde çatlama olduysa +14 eklersen senin bat 28i olmalı, 26sı gibi ama test yapabilirsin bence artık
Tamam canım 26 sı yaparım uygulamada bat 26 gösteriyor ovülasyona göre değişti sanırım . Sen sabah lh tekrarla istersen . Değerlendirmek içinde iyi olur . Ben çatlamadan sonra ara verdim bekleyelim bata kadar . Tatile girdik eşimle 😊

Tamam canım 26 sı yaparım uygulamada bat 26 gösteriyor ovülasyona göre değişti sanırım . Sen sabah lh tekrarla istersen . Değerlendirmek içinde iyi olur . Ben çatlamadan sonra ara verdim bekleyelim bata kadar . Tatile girdik eşimle 😊
Doğru diyorsun yarın yine LH bakayım, galiba dayanamayıp sabah bi hcg de patlatırım gibi, erken daha ama tabi (22si bat benim)

26 sı günü yapayım kuzum ben o zaman hem kandil hem bat a yakın belki güzel haberler alırım . Hepimizin güzel haberleri olsun . Süreç zor
Ay ne güzel bir gün benimde o gün 9. Günüm oluyor inşallah alırız güzel haberi çok mutlu olurum ❤️🙏🥹

8. gün de yapmıştım aşşırı silik çıkmıştı. Onlarda bunlar.

İlk Freeyl 8. gün sabah. Predictor 8. gün öğlen. Sonraki lavaboda çektiğim Freely 8. günü akşam.

7. gün ise tüm testler bembeyazdı.
Bu freely predictoru tekme tokat dover kesinlikle. Predictor o kadar pahaliyken freely ondan kaliteli🤌

Yaaa rahatladım biraz dün 7.günüydü gölge bile yoktu umudum biraz kırılmıştı ama şimdi ilaç gibi geldi bu yorum bana 😘
Kız zaten ilk kez 6. gün rahme ulaşıyor bazı kişilerde 7. gün ulaşıyor yumoşlar. Hangi ara ne salacak. Üstelik yerleşme aşaması da bazılarında uzun sürebiliyormuş ve beta salımı da kişiden kişiye değişebiliyor. Burada çatlamadan sonra ilk kez 11-12. gün pozitif görenler oldu.

X