💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Gerçekten çok sevindim canım kim bu topiğe kaltildiysa hamile inşallah bizede dua et bizede sıra gelsin ne gibi şüphelerin vardı canım
İnşallah ya Allahım isteyen helere tez zamanda nasip etsin benim çok saçma belirtilerim vardı göz kanlanması olmuştu bende östrojen mi bir hormon yükselmesinden görülebiliyormuş bu belirti mi bilmiyorum ama grip olmuştum bağışıklığım düştüğünü düşünmüştüm hastanede çalışıyorum diye kan verdim ertesi gün negatif çıkmıştı. Bel ağrım vardı fazlaydı ama hep oluyordu. En önemli iki belirtim adete yaklaşık bir hafta 5 gün kala felan göğüslerim çok aşırı ağrırdı yürürken bile sızlardı göğüslerimde hiç ağrı sızı yok sadece biraz bastırınca oluyor. Birisi de kramp girdi kasığıma en çok o zaman şüphelendim 10 saniye felan hareket edemedim. Sonra test yaptım işte

Ay Allah güç kuvvet vermiş versin çok zor ya. Ben kendimi düşünemedim. Büyük hayalkırıklığı yaşardım heralde. Tamam tamam hep birlikte dayanıyoruz test mest yok.

Sağol canım yorumun için bana vakit ayırdığın için sağ salim kucağına al bebeğini inşallah

Eklentiler

• 1692237450218.png
    473,8 KB · Görüntüleme: 117
  • Screen Shot 2023-08-12 at 07.48.32.png
    428,7 KB · Görüntüleme: 113
  • Screen Shot 2023-08-12 at 07.48.57.png
    472,4 KB · Görüntüleme: 92
  • Screen Shot 2023-08-12 at 07.49.24.png
    339,6 KB · Görüntüleme: 113
Ay Allah güç kuvvet vermiş versin çok zor ya. Ben kendimi düşünemedim. Büyük hayalkırıklığı yaşardım heralde. Tamam tamam hep birlikte dayanıyoruz test mest yok.
Yaa evet o kadar kötü olmuştum kii şimdi gülüyorum bakma ama kaç sene oldu hala aklımda

Senle birlikte yaparım öylesine bi yapmış olurum kız be zaman yapcan sen bi 3 gün daha falan yapmazsın herhalde dimi

Yap canım ben de hergün yapıyorum siz de yapın ki kendimi yalnız hissetmiyorum
Vallahi zor duruyorum zaten bi dün negatif gördüğüm için moralim bozuluyor bide benim bel ve kasık ağrım vardı onlarda bugün birden yok oldu göğüslerim zaten hiç ne şişti ne hassasiyet bişey yok ondan çekiniyorum yapmaya ama az önce de afranın 9.gün testini gördüm baya belli çizgi kafam karıştı

Ben en erken cumartesi yapıcam canım. Sen ne zamana planlıyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…