💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Gelsin mucizelerimiz Rabbim nasip etsin, tek ilişkilerle, belirtili belirtisiz hamişlikler nasip etsin. Ben de sıfır belirti bekliyorum bakalım.
Bebısm gogsun fln hassastır ya zaten baska belırtı yokkı belırtıler bat gecınce cıkıyor meydanaaz kaldı ınsallah guzel sonuclar duyacagız senden

Kız ben de gaza geliyorum okudukça burayı. Tutmayın küçük enişteyiii test yapasım geliyor. Ama ben de yalancı pozitif çıkar yapsam. Daha aşılamanın 7. Günü. İğnenin etkisi devam ediyordur.
bide bizi durduruyor şuna bak heleeee
İŞin içinde iğne olunca tabi mecbur beklemek lazım canım birinde doktor tahlil istedi ben iğneyi yaptırdım sonra tahlil verdim ne biliyim pozitif çıkacağını ilk defa yaptırıyorum doktor da hiç uyarmadı neyse sağlık ocağının ebesi aradı sonuç pozitif diye Allahım bir havalara uçtum bir havalara uçtum anlatamam sonra doktora yazdım iğne etkisi demesiyle yere çakılmam bir oldu hala atlatabilmiş değilim o travmayı

Ahahahah ay bende utanıyorum artık o yüzden netten alıyorum 20 Li

Maalesef tatlım negatif. Hala ağrılarım devam ediyor sağ ve alt karında . Başka şeylerim mi var diye düşünüyorum artık. Sen nasılsın bir aksilik yoktur umarım
Kuzum olsun bıdahakı aya olur hıc uzulmeayagını usutmus olabılırsın havalar anıden sogudu cunku.sıcak tut ayaklarını bıde bol su ıc bu aralar

Eyüp’te başarıda selime hanıma gidicem. Anlaşamazsak dediklerine de bir muayene olurum mutlaka . Ss aldım

Amiiinnn çatlamadan sonra adamın yüzüne bakmadım hasta hasta beni mahvettin şimdi umursamıyorsun diyor yumurtlama geçti gitti diyemiyorum tabi

Ahahahah ay bende utanıyorum artık o yüzden netten alıyorum 20 Li
Askım valla yaa bende dedım dursun evde ya lazım olur dedım ne dıyım hahaahhadı bakayım dogumgunu bebeği gelıyooooortam yumurtlama zamanına denk geldı,çok heycanlıartık gelsın bu bebeler fazla beklettı sıpalar bızı ya

Evet ya bu ay bitmeden 15-20 kişiden pozitif görmek istiyorum ona göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…