💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben bunun sahte olduğuna inanmıyorum ya yok
Diğer gurupta bir arkadaşa da daha kırmızı çıkarttı başka test yaptım negatif çıktık diye Hatırlıyorum yakın zaman da oldu hayırlısı olsun çiçeğim bende doğru olması taraftarıyım

Neden olmadı dedin anlayamadım canım. Hamile olma ihtimalin daha yüksek bence. Yarın sabah testine yinelemelisin.

Başka testin varsa yapsana canım gerçekten pozitifte olabilir? Banada denk gelmişti artimed sahtesi aynısı ve negatifti hiç çizgi yoktu. Sende de olmasa çıkmazdı bence

2 yada 3 gün sonra yapıcam bu sahte hiçççç güvenmiyorum test elimde bir tane kaldı başka alma şansım da yok harcamak istemiyorum hemen
Ay bilemedim hiç bu kadar net çıkmamıştı sanki senin testlerin daha önce. Ben olsam nöbetçi eczane arardım ama sen bilirsin kuzum bekle bakalım

Ay bilemedim hiç bu kadar net çıkmamıştı sanki senin testlerin daha önce. Ben olsam nöbetçi eczane arardım ama sen bilirsin kuzum bekle bakalım
Gün gün artması beni de şüpheye düşürdü açıkçası köyde olduğum için öyle bir şansım yok o yüzden beklemek zorundayım

Eklentiler

• IMG_20230917_201703.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 46
Gün gün artması beni de şüpheye düşürdü açıkçası köyde olduğum için öyle bir şansım yok o yüzden beklemek zorundayım
Ay kuzum inşallah "hamilesin" diyeceğiz sana bu ay ya Rabbim nasip etsin innşalah bence çizgi çok koyu. Ve bak koyulamış gün gün. Umut var.

Ay kuzum inşallah "hamilesin" diyeceğiz sana bu ay ya Rabbim nasip etsin innşalah bence çizgi çok koyu. Ve bak koyulamış gün gün. Umut var.
Aminnn Rabbim hepimize nasip etsin ben hala inanmıyorum bu test herkesi yaktı çünkü 3 gün sonra kesinleşir öğreniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…