💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar 1 Eylül regl günümdü ama olmadım 6/7 Eylül'de yumurtlama testinde pik gördüm değerlendirdik hala regl olmadım 17 gün gecikti resmen şimdi de test böyle çıktı 3 damla damlattım hemen böyle oldu bozuk sanırım
IMG20230917203139.jpg

Maalesef canlarım , negatif .
Zaten adet olacak gibi ağrılarım da gelip gidiyor.
O gün neden öyle pozitif çıktı ya da silik çizgiyi fazla abarttım bilmiyorum. Hepinize teşekkür ediyorum hep yanımda oldunuz 💐 Denemeye devam ….

Eklentiler

• F24E9942-1560-4CEB-B0D1-2EF54CADA020.jpeg
    F24E9942-1560-4CEB-B0D1-2EF54CADA020.jpeg
    588,8 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar benim kaset testim pozitif çıktı ne olur dua edin kan değerlerim de iyi olsun çok korkuyorum kimyasal yada boş gebelik olur diye yarın kan vericem ama çok tedirginim
İnşallah her şey güzel ilerler🙏🏼

O gün neden öyle pozitif çıktı ya da silik çizgiyi fazla abarttım bilmiyorum. Hepinize teşekkür ediyorum hep yanımda oldunuz 💐 Denemeye devam ….
Bat 21 eylüldü senin, daha var aslında canını skıma. Adet olana kadar her zaman umut vardır. Allah hepimize çift çizgi görmeyi nasip edecek ben inanıyorum❤️🙏🏼

Üzülme canım daha adetine 4 gün var, adet belirtilerinin olması normal. Hamile olsan bile o belirti ağrı oluyor. Ümidini kaybetme. Bat gününde yaparsın birdahaki testini inşaAllah

Yaa senin testinde de oldukça belliydi canım ya neden öyle oldu acaba. Sen yine de umudunu kaybetme bat a kadar ne olacağı belli olmaz 🙏🏻 Ayrıca sen abartmadın bariz belliydi ikinci çizgi hepimiz oldukça net görmüştük umarım gördüğümüz gibidir 🙏🏻🥰

Yaa senin testinde de oldukça belliydi canım ya neden öyle oldu acaba. Sen yine de umudunu kaybetme bat a kadar ne olacağı belli olmaz 🙏🏻 Ayrıca sen abartmadın bariz belliydi ikinci çizgi hepimiz oldukça net görmüştük umarım gördüğümüz gibidir 🙏🏻🥰
İnnovita diyince bi teste baktım internetten aslında böyle yazıyor hayeleti dikkate almayın diyo ama insanı ümitlendiriyo öyle çıkarması hiç iyi değil eğer yoksa Sipser Sipser

Eklentiler

• IMG_9222.png
    IMG_9222.png
    530,6 KB · Görüntüleme: 64
Evet her biri ayrı marka ama pozitif bi tane , ben bi tek ona inanıp hayal kırıklığı yaşadım :)) ama napalım mutlaka bir vakti vardır 🙌

X