💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yaaaa kıyamam korkmuşturrrryokkk yokkkk eskidenmiş onlar bağda Bağçe de doğurmak iş yapmak

Zumruduanka96 bugünkü sahte artimed testim
Ya gebelik yoksa şikayet etsene kuzum
İnsanların duygularıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı. Sonuçta çalışıp kazanıyoruz ve kaç TL gidiyor bu testlere, oyuncak testmis gibi sürekli böyle pozitif gösteren testlere sinir oluyorum. İnsanlar aylarca bekliyor belki o sonucu, sahte olduğunu bilmeden de heyecanla kan veriyor sonu hüsran. Duygulara mi yanarsin, zamanına mi parana mi
Hiç kimse şikayet etmedigi için sanırım bu kadar rahatlar. Kolay yoldan para kazanma yöntemi bulmuşlar, insanların duygularıyla çok da güzel oynuyorlar. Birisi daha vardı eşine de pozitif çıkmıştı. Bu testler bence tüketici hakem heyetine şikayet edilmeli. İnsanlarla bu kadar dalga geçilmesi çok fazla

Kesinlikle katılıyorum bu başıma gelen bir değil iki değil en iyisini almamak burda da benim hatam var bile bile alıyorum neyse ki alıştım hayal kırıklığı bile olmuyor gülüp geçiyorum

Kuzum pek bılmıyorum bende ordakı testleri ama ben pozitife inanmak istiyorum
Bende çoook istiyorum ama belirtim kalmadı tek akıntım oluyor arada oda belim bacağım ağrıyor ama biliyorsun fındıktayım o yüzden anlayamıyorum ta sabahtan 7e kadar bahçedeyim eve gelip yemek yiyip yatıyorum direk

Kesinlikle katılıyorum bu başıma gelen bir değil iki değil en iyisini almamak burda da benim hatam var bile bile alıyorum neyse ki alıştım hayal kırıklığı bile olmuyor gülüp geçiyorum
Evet evet nasıl olsa alınıyor diye üretiyorlar boşu boşuna heyecan yaratıyorlar, inşallah gerçekten pozitiftir değilse de şikayet etmeyi düşün bence canım, alay ediyorlar resmen

Eee başka güvenilir test varmı yanında

Bat 12 eylul
Bat 12 Ekim

Kizlar iyi aksamlar esimin semen testinde ileri hiz %30 dubbizde bazi seyler denedik 2 gun once test yaptim sonradan golge cizgi cikti hep yaptigim test onceleri cikmazdi ve adetim iki gun gecikti bugun asiri sanci cektim ha oldu ha olacam diye gogusleri cok agriyordu bugun dindi ama agrilarimda gecti galiba bu aydami olmadi ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…