💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben bugun yıne annemlerın bahcesınde calıstım az oncede çok agır lanet bı orta sehpamız var onu kaldırdık eşimle mecburen😂😂neden prensesler gıbı duramıyoruz bız yaa 😀dün benı 2 aylık hamıle bı arkadasım aradı tüp bebekle hamıle kaldı,yere egılıp yemek almıs yerdekı tepsıden,egıldım çömeldim çocugum düşermi diye aramış beni🙂bir üzgün bir üzgün🥲 bızde balıga gitsek agır kaldırsak bahcede domates bıber toplasak hahahha😂
Yaaaa kıyamam korkmuşturrrr🥰yokkk yokkkk eskidenmiş onlar bağda Bağçe de doğurmak iş yapmak 🤣🤣

Zumruduanka96 Zumruduanka96 bugünkü sahte artimed testim 🤣
Ya gebelik yoksa şikayet etsene kuzum 😔
İnsanların duygularıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı. Sonuçta çalışıp kazanıyoruz ve kaç TL gidiyor bu testlere, oyuncak testmis gibi sürekli böyle pozitif gösteren testlere sinir oluyorum. İnsanlar aylarca bekliyor belki o sonucu, sahte olduğunu bilmeden de heyecanla kan veriyor sonu hüsran. Duygulara mi yanarsin, zamanına mi parana mi
Hiç kimse şikayet etmedigi için sanırım bu kadar rahatlar. Kolay yoldan para kazanma yöntemi bulmuşlar, insanların duygularıyla çok da güzel oynuyorlar. Birisi daha vardı eşine de pozitif çıkmıştı. Bu testler bence tüketici hakem heyetine şikayet edilmeli. İnsanlarla bu kadar dalga geçilmesi çok fazla

Ya gebelik yoksa şikayet etsene kuzum 😔
İnsanların duygularıyla oynamak bu kadar kolay olmamalı. Sonuçta çalışıp kazanıyoruz ve kaç TL gidiyor bu testlere, oyuncak testmis gibi sürekli böyle pozitif gösteren testlere sinir oluyorum. İnsanlar aylarca bekliyor belki o sonucu, sahte olduğunu bilmeden de heyecanla kan veriyor sonu hüsran. Duygulara mi yanarsin, zamanına mi parana mi
Hiç kimse şikayet etmedigi için sanırım bu kadar rahatlar. Kolay yoldan para kazanma yöntemi bulmuşlar, insanların duygularıyla çok da güzel oynuyorlar. Birisi daha vardı eşine de pozitif çıkmıştı. Bu testler bence tüketici hakem heyetine şikayet edilmeli. İnsanlarla bu kadar dalga geçilmesi çok fazla
Kesinlikle katılıyorum bu başıma gelen bir değil iki değil en iyisini almamak burda da benim hatam var bile bile alıyorum neyse ki alıştım hayal kırıklığı bile olmuyor gülüp geçiyorum

Eklentiler

• IMG20230917200818.jpg
    IMG20230917200818.jpg
    81,6 KB · Görüntüleme: 65
Kuzum pek bılmıyorum bende ordakı testleri ama ben pozitife inanmak istiyorum 🥹
Bende çoook istiyorum ama belirtim kalmadı tek akıntım oluyor arada oda belim bacağım ağrıyor ama biliyorsun fındıktayım o yüzden anlayamıyorum ta sabahtan 7e kadar bahçedeyim eve gelip yemek yiyip yatıyorum direk

Kesinlikle katılıyorum bu başıma gelen bir değil iki değil en iyisini almamak burda da benim hatam var bile bile alıyorum neyse ki alıştım hayal kırıklığı bile olmuyor gülüp geçiyorum
Evet evet nasıl olsa alınıyor diye üretiyorlar boşu boşuna heyecan yaratıyorlar, inşallah gerçekten pozitiftir değilse de şikayet etmeyi düşün bence canım, alay ediyorlar resmen

Bende çoook istiyorum ama belirtim kalmadı tek akıntım oluyor arada oda belim bacağım ağrıyor ama biliyorsun fındıktayım o yüzden anlayamıyorum ta sabahtan 7e kadar bahçedeyim eve gelip yemek yiyip yatıyorum direk
Eee başka güvenilir test varmı yanında

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR EYLÜL -EKİM TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı beni etiket yaparsanız hemen ekleyebilirim 🥰

⭐️ANNE ADAYI⭐⭐️BAT⭐⭐️SAT⭐🧿DURUM🧿
@Niqu🤰🧿
@ozgeeeee1🤰🧿
@melegim can🤰🧿
@Merve3553🤰🧿
@tweeetyyy🤰🧿
golden-snitch golden-snitch 🤰🧿
@IADK🤰🧿
@Afratafrac🤰🧿
begmsss begmsss 🤰🧿
@Smyrnasi8 Ağustos
@yasemin919116 Eylül
@Busrax91117 Ağustos17 Eylül
@nurd3522 Ağustos18 Eylül
@Orangegreysky21 Ağustos18 Eylül
@gucluol19 Ağustos18 Eylül
@outoffit22 Ağustos19 Eylül
@aksjakana25 Ağustos19 Eylül
G gmzgmz1 22 Ağustos20 Eylül
Sipser Sipser 21 Ağustos21 Eylül
esen-ruzqar esen-ruzqar 24 Ağustos21 Eylül
@Alinnnn26 Ağustos21 Eylül
@bsrr9726 Ağustos21 eylül
@mrym1222 Ağustos22 Eylül
@imagination forever28 Ağustos22 Eylül
@gunduzcicek25 Ağustos22 Eylül
@Papatyam00022 Ağustos22 Eylül
@Dunyamelekoldu25 Ağustos23 Eylül
@senaM3329 Ağustos23 eylül
L A L L A L 24 Ağustos23 Eylül
@sumeyye 130624 Eylül
@hermionegranger-27 Ağustos24 Eylül
@pellypell28 Ağustos24 Eylül
@turuncummm26 Ağustos24 Eylül
Zumruduanka96 Zumruduanka96 26 Ağustos25 Eylül
@Bahar esinti29 Ağustos25 Eylül
@Lovelyy3528 Ağustos26 Eylül
@ysmnella26 Ağustos26 Eylül
@fblr29 Ağustos27 Eylül
@Nooneathome928 Ağustos27 Eylül
@Happyending29 Ağustos28 Eylül
@rojbininannesi28 Ağustos28 Eylül
@bliiss28 Eylül
@edahandro2 Eylül28 Eylül
@bernaad2 Eylül28 Eylül
@Aysegul Alav28 Ağustos28 Eylül
@Merveeee573 Eylül29 Eylül
@Linakiz3 eylül30 Eylül
@fnd_502 Eylül
30 Eylül
@simurgggg2 Eylül
30 Eylül
@sea74833 Eylül1 Ekim
@Blue_girll4 Eylül1 Ekim
@UstaOzlem5 Eylül3 Ekim
@melisaa933 Eylül3 Ekim
@TurnaBulut3 Eylül3 Ekim
@Kahvelim_8 Eylül5 Ekim
@rani123411 Eylül10 Ekim
@Pkolu_anneadayi12 Eylül10 Ekim
@kova3513 Eylül10 Ekim
@Medala14 Eylül11Ekim
@zuzu383812 Eylül12 Ekim
@Sevimli_3514 Eylül12 Ekim
@pempbepsikolog15 Eylül13 Ekim
@gulseliinn15 Eylül15 Ekim
@sed211 Eylül15 Ekim
@Perlitik16 Eylül16 Ekim
@hayatbeninedenyoruyosun12 eylül17 ekim
Bat 12 eylul
Bat 12 Ekim

Kizlar iyi aksamlar esimin semen testinde ileri hiz %30 dubbizde bazi seyler denedik 2 gun once test yaptim sonradan golge cizgi cikti hep yaptigim test onceleri cikmazdi ve adetim iki gun gecikti bugun asiri sanci cektim ha oldu ha olacam diye gogusleri cok agriyordu bugun dindi ama agrilarimda gecti galiba bu aydami olmadi ya 🥴

X