💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

melisaa93 kız herkeşler doğum gününü biliyor ben mi bilmiyorum iyiki doğduuunnnn kuzummmmm sağlıkla yaş alman dileklerimle
Bak yaaa nasıl bilmezsin sağolsun A Afratafrac biliyormuş kızlara da haber verdi hepsi çok mutlu etti beni günüm güzelleşti sayenizde teşekkür ederim bebeğim

Yok video izliyor şuan ben bir kere bat günümde test yapıp silik çizgi görmüştüm yanılttı bizi üzülmüştük. O yüzden dur bekle diyor
Ayygitseydi iyiydi ama gitmez o anladım benben olsam adetım gecıktı test yapalım pozıtıfse sabah dr a gıderız dıye kandırırdım hahah

Kızlar merhaba artımedin orijinal olduğunu nerden anlıyorduk? Eczane nasıl satıyor orijinal olmayan ürünü. Bugün yaptım böyle çıktı. Ben galiba bat’ın geçmesini bekleyemeyeceğim kızlar. Hastanede çalışıyorum zaten . Yarın gider gitmez kan vereceğim . Aşırı heyecanlandım kaset testlerde hiç bu kadar net görmemiştim. İnşallah bozuk sahte değildir. Bu güne kadar sabretmemi sağladığınız için teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG_1853.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleme:
Hey güzellll bu 2 ay içinde geliyo güzel haber canım az kaldı
Şimdiden soyleyım bebegm unuturum ilerde eger tuttuysa,belirtiler ayaklarım donuyor bı haftadır,ve yumurtlamadan berı kasıklarım aynı adet olcakmısım gıbı aynıı ama,eger ayagım üşüdüğü için üşütmedıysem degısık bır belırtı yasıyorum dıger aylara göre

Bende yumurtlamadan 4 gün den sonra çok üşüdüm kuzum hep kimi zaman titreşim moduna giriyorum

Sonucu mutlaka bize de yaz canım çok güzel çıkmış ikinci çizgi. Sanırım bozuk olandan değil bu bilen kızlar yorum yapın

Hayırlı olsun canım benim bende bu test ile öğrendim

Eklentiler

• IMG_8884.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 68
Bende yumurtlamadan 4 gün den sonra çok üşüdüm kuzum hep kimi zaman titreşim moduna giriyorum
Ben bugun yıne annemlerın bahcesınde calıstım az oncede çok agır lanet bı orta sehpamız var onu kaldırdık eşimle mecburenneden prensesler gıbı duramıyoruz bız yaa dün benı 2 aylık hamıle bı arkadasım aradı tüp bebekle hamıle kaldı,yere egılıp yemek almıs yerdekı tepsıden,egıldım çömeldim çocugum düşermi diye aramış benibir üzgün bir üzgün bızde balıga gitsek agır kaldırsak bahcede domates bıber toplasak hahahha

Çok teşekkür ederim cevabiniz için adet günümü bekliyorum haber veririm sitede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…