💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bugün adetimin 26. Günü genelde 26 27 28. Günlerden birinde olurum adet sancım var ama çok hafif tuvalete gidiyorum geliyorum gelen bir şey yok yarın test yapsam testte çıkar mı acaba yada 30. Güne kadar bekliyim mi evde erken gebelik testi yok normal test var

10 gündür çekiyorsan Allahım hadi inşallah🥹🥹🥹 beni mutlaka etiketle pozitif testini görmek için heyecanla bekliyorum 😍
Ay balım unuturmuyum hiç sizin için giriyorum dua ede ede. Evet evet çekiyorum dedim adet öncesi başladı herhalde 5 6 gün önce ama adette gelmedi anlamadım. Adete yakın sıklaştı. Cuma annemdeydi bacaklarıma girdi ağrı aha dedim anne geliyor herhalde. Üzülmüştüm hatta ama gelmedi. Cumartesi işten geldiğimde de bakıp bakıp durdum kasık ağrım tuttu yine maç izliyorduk baktım yok. Sabaha olurum herhalde dedim yok hatta eşimde sevindi pazar pazar biliyorsunuz :) temizlik yaparken kasığım ağrıdı dinlenince geçti işte o zaman geliyor sandım kız yine yok bişey. Şimdide kasığım ağrımıyor bi kere göğsüm sızladı o kadar. Öncekinden önceki ay Pazar sabahı adet olmuştum 1 gün gecikmeli 1 gün geç yumurtlama olunca öyle oluyor. Geçen ay 1 gün erken oldum cumartesi. Şimdi ben yine 1 gün erken yumurtladıysam cuma olmam lazımdı hadi geçtim düzenli günüm 28 gün cumartesi olmam lazımdı olmadım. Hadi geç yumurtlama oldu desem bugün bekliyorum eğer olmazsam yarına falanda besmele çekip yaparım🥹 olursamda demekki hazırlanıyor vucudum💛

Kızlar bugün adetimin 26. Günü genelde 26 27 28. Günlerden birinde olurum adet sancım var ama çok hafif tuvalete gidiyorum geliyorum gelen bir şey yok yarın test yapsam testte çıkar mı acaba yada 30. Güne kadar bekliyim mi evde erken gebelik testi yok normal test var
Yapsan şuanda da çıkar bu tarihlerde oluyosan kuzum

X