💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Oyyy çok sevindim kuzum dağlıkla devam etsin inşallah ben de 6+5 de duymuştum dünyanın en güzel sesi gibi dimi inşallah sağlıkla devam etsin
Aay evet duyduğum an gözlerim doldu zaten, korkarak gitmiştik eşim de hiç beklemiyordu erken gittik sanıyordu o da duyunca göz göze geldik direkt bı ağlamaklı hal, çok güzel bir his hastaneden çıkarken uçuyordum havalarda vücudumda iki tane kalp atıyor diye

rabbim cahillerden korusun once cidden ne var sevmesinde umarim mucizen seninle olur en yakin zamanda kollarina alirsin rabbim isteyen herkesin kucagına bebegini versin uzlme seni bekleyen allah ol der olur kün fe yekûn

Ne demek umarım faydalı olur sanada

Ay kız bula bula ovilasyon döneminde buldu bu grip boğazım felaket ağrıyor hapşırıp duruyorum benim oğlanda uyumicam diye basıyor bağırmayı anam kafayı yedim iyice kendime nazar konusunda master yaptım resmen bu ay mutlu mesut devam edicem dedim şimdi ayakta hürremin saçı başı dağılmış halinde geziyorum evde her an bir yere bayılıcam az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…