💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar bugün başıma çok kötü bir olay geldi eşim abisini küçük bı kızı var 1 yaşında onu seviyodu abisi de gelip eşimi azarladı bırak şu çocuğu gibisinden sanki 10 senedir çocuğumuz olmuyomus gibi davranıyorlar eşimin çok zoruna gitmiş çok moralim bozuk benimde sanki bu ay da olmadı gibi karnım ağrıyor adet olacakmış gibi hissediyorum ama adetime de daha 5 gün var inşallah bu ay olmuştur sabahtan beri ağlıyorum bazı şeyler imtihan yapacak bı şey yok ne kadar cabalarsan çabala Allah ol deyince oluyo yani kendimi yirtsamda elime geçen bı şey yok

Canım üzücü olay yaşamışsınız ya neden öyle davrandı abisi ne güzel yeğenini seviyormuş artık en yakınlarımız böyle yaparsa 7 kat elalem ne yapmaz

Canım üzücü olay yaşamışsınız ya neden öyle davrandı abisi ne güzel yeğenini seviyormuş artık en yakınlarımız böyle yaparsa 7 kat elalem ne yapmaz
Aynen katılıyorum ne kadar ugrastigimizi bilmesine rağmen yaptı karısı da hamile her sene bı tane doğuruyor eşi de ayni şeyi bana yapmıştı çocuğu kucağımda tutuyodum bir sürü kişi vardı herkesin içinde kucagimdan çekti herkesin kucağında ne işin var diyo bebek ne anlasın halbuki ağladığı için almıştım ağlamasin diye bugün çok depresifim

melegim can kuzummm kalp atışını duymuşsun çok sevindim pek göremiyorum bakamıyorum buralara. Şimdi öyle rast geldim okudum. golden-snitch kuzum sen naptın
6+4te gittim kalp atışını duydum ben de canım Dr 3 hafta sonra çağırdı, minik kanama alanım varmış, bende lekelenme vs olmadı ama progestan verdi, bir de ecopirin kullanıyorum

Sen moralini bozma canım Allah görüyo ya kimin ne olduğunu çocuğum var diye güvenmesin hayata ne olacağı belli olmaz sizde mesafeniz koyun bence onlar öyle istiyor demekki

6+4te gittim kalp atışını duydum ben de canım Dr 3 hafta sonra çağırdı, minik kanama alanım varmış, bende lekelenme vs olmadı ama progestan verdi, bir de ecopirin kullanıyorum
Oyyy çok sevindim kuzum dağlıkla devam etsin inşallah ben de 6+5 de duymuştum dünyanın en güzel sesi gibi dimi inşallah sağlıkla devam etsin

Eşin ne diyo bu durumu kuzum
Ne yapsın evimiz yıkıldı depremde nurdaginda yasiyoduk şimdi kv dem ile eyni evde yaşıyoruz onlar da üstte oturuyor şimdi de kayınbabam bizi evden kovuyor ev yok nereye gidicez bilmiyorum bı amcası var kiracisini çıkarırsa orada oturacaz eşim idare et diyo onun da çaresi yok yani

Canım çok üzüldüm eşinin ailesi hiç anlayışlı insanlar değil rabbim yardımcınız olsun napsın adam bı sen varsın baksana ailesi böyle davranıyo birbirinizden desteğinizi eksik etmeyin kuzum

melegim can kuzummm kalp atışını duymuşsun çok sevindim pek göremiyorum bakamıyorum buralara. Şimdi öyle rast geldim okudum. golden-snitch kuzum sen naptın
Teşekkür ederim kuzum çok şükür gördük canım bebegim benimleydi hayatımın en güzel anını yaşadım yaa hepimiz saglıkla kucagımıza alalım inşallah burdaki herkesede en kısa zamanda saglıkla hamile kalmayı nasip etsin allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah

Iste ilk defa kullaniyrum ya takvimde buara ovu diyr adetlerim son aydr duzensizlesti muhtemelen yumurtlama gec olcak lh hormonu var sonucta olmasa hic silik bile gostermez diye kendimi sakinlestirmeye calisiyrum sagol canim bilgilndrdihin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…