💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Teşekkür ederim kuzum çok şükür gördük canım bebegim benimleydi hayatımın en güzel anını yaşadım yaa hepimiz saglıkla kucagımıza alalım inşallah burdaki herkesede en kısa zamanda saglıkla hamile kalmayı nasip etsin allahım hepinizin gönlüne göre versin inşallah ♥️♥️♥️
Amin kuzum amin inşallah 🙏 her gün her dk dua ediyorum 🙏❤️

Aay evet duyduğum an gözlerim doldu zaten, korkarak gitmiştik eşim de hiç beklemiyordu erken gittik sanıyordu o da 😊 duyunca göz göze geldik direkt bı ağlamaklı hal, çok güzel bir his 😍 hastaneden çıkarken uçuyordum havalarda vücudumda iki tane kalp atıyor diye 😅
Bizim de gözlerimiz doldu direk eşimle. Mucize ❤️ rabbim bebişlerimizi sağlıkla dünyaya getirsin kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏

Ahahaaha.. haklısın bebegim😄😄 valla bu grup iyi ki var.. kızıyorsun küsüyorsun. Burda mantikli bir kac el vuruyor omzuna hadi koş diyor, birak simdilik bunlari ertele sorunlari diyor. Insan kendini toparliyor hemen🤣🤣🤣 yoksa zaten zor is gebe kalmak, tumden imkansiz hale gelirdi🤣🤣 melisaa93 melisaa93 bu bir kac elden biri de sensin🤩🤣
Diğeri de ben miyim 😁😁😁😁😢

Kızlar bugün başıma çok kötü bir olay geldi eşim abisini küçük bı kızı var 1 yaşında onu seviyodu abisi de gelip eşimi azarladı bırak şu çocuğu gibisinden sanki 10 senedir çocuğumuz olmuyomus gibi davranıyorlar eşimin çok zoruna gitmiş çok moralim bozuk benimde sanki bu ay da olmadı gibi karnım ağrıyor adet olacakmış gibi hissediyorum ama adetime de daha 5 gün var inşallah bu ay olmuştur sabahtan beri ağlıyorum bazı şeyler imtihan yapacak bı şey yok ne kadar cabalarsan çabala Allah ol deyince oluyo yani kendimi yirtsamda elime geçen bı şey yok
Canım üzülme lütfen,artık tıp çok ilerledi,hıcbısey sızden onemlı degıl insanlar malesef bazen cok dusuncesız olabılıyor,istemeden yapmıstır dıye düşünelim ki canınız sıkılmasın daha fazla,sonucta kardesı bile isteye o kadar kötü değildir umarımki..hiç üzülme herseyın çaresi var,stres en buyuk düşman zaten olmamasında,benım dr hıcbı sorun yok dedı,bende dedımkı bır sorun var bence nıye olmuyo ya 6,7 aydır dedım oda dedıkı sırf sen boyle dıyosun dıye bıle olmayabılır dedı,aklından sil bunları,bana inan bak ben cok stres edıyordum allaha sukur rahatladım artık çok relaxım.olacak tabıkı mınnoslar zamanı gelınce aa bı bakmısız gelmısler🥰

Bizim de gözlerimiz doldu direk eşimle. Mucize ❤️ rabbim bebişlerimizi sağlıkla dünyaya getirsin kimsenin kucağını boş bırakmasın 🙏
Amiin canım inşallah, isteyen herkese nasip etsin rabbim, hamislerin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, sağ saglim kavusalim bebislerimize😍🙏
Canım bu arada benim hafif mide bulantılarım vardı ama bugün çok arttı, öğürme aşamasına geldi ama bir şey çıkartmadim kendimi durdurdum resmen. Prilam kullandin mi? Ben ilaç kullanmak istemiyorum çok kötü olursam ilaç kullanırım dedim ama çok kötü olmak artık bir şey yiyip icememek oluyor sanırım 😔

EVETTT SEVGİLİ HANIMLAR EYLÜL -EKİM TOPİĞİMİZ HERKESE ŞANS GETİRSİN🥰
Güzel günler yakında kızlar biz enerjimizi modumuzu yüksek tutalım evrene güzel mesajlar gönderelim🙏🤗
Güncel olarak sat ve batlarınızı beni etiket yaparsanız hemen ekleyebilirim 🥰

⭐️ANNE ADAYI⭐⭐️BAT⭐⭐️SAT⭐🧿DURUM🧿
@Niqu🤰🧿
@ozgeeeee1🤰🧿
@melegim can🤰🧿
@Merve3553🤰🧿
tweeetyyy tweeetyyy 🤰🧿
golden-snitch golden-snitch 🤰🧿
@IADK🤰🧿
@Afratafrac🤰🧿
@yasemin919116 Eylül
@Busrax91117 Ağustos17 Eylül
@nurd3522 Ağustos18 Eylül
@Orangegreysky21 Ağustos18 Eylül
@gucluol19 Ağustos18 Eylül
@outoffit22 Ağustos19 Eylül
@aksjakana25 Ağustos19 Eylül
@gmzgmz122 Ağustos20 Eylül
Sipser Sipser 21 Ağustos21 Eylül
@esen-ruzqar24 Ağustos21 Eylül
A Alinnnn 26 Ağustos21 Eylül
@bsrr9726 Ağustos21 eylül
B Butterfly193 22 Ağustos22 Eylül
Efnanl Efnanl 25 Ağustos22 Eylül
@Papatyam00022 Ağustos22 Eylül
@Dunyamelekoldu25 Ağustos23 Eylül
@senaM3329 Ağustos23 eylül
@Belisimm24 Ağustos23 Eylül
@sumeyye 130624 Eylül
@hermionegranger-27 Ağustos24 Eylül
@pellypell28 Ağustos24 Eylül
@turuncummm26 Ağustos24 Eylül
Zumruduanka96 Zumruduanka96 26 Ağustos25 Eylül
@Bahar esinti29 Ağustos25 Eylül
@Lovelyy3528 Ağustos26 Eylül
@ysmnella26 Ağustos26 Eylül
brrr brrr 29 Ağustos27 Eylül
@Happyending29 Ağustos28 Eylül
@rojbininannesi28 Ağustos28 Eylül
@bliiss28 Eylül
edahandro edahandro 2 Eylül28 Eylül
@bernaad2 Eylül28 Eylül
@Aysegul Alav28 Ağustos28 Eylül
@Merveeee573 Eylül29 Eylül
@Linakiz3 eylül30 Eylül
fnd_50 fnd_50 2 Eylül
30 Eylül
@simurgggg2 Eylül
30 Eylül
@sea74833 Eylül1 Ekim
@Blue_girll4 Eylül1 Ekim
@UstaOzlem5 Eylül3 Ekim
melisaa93 melisaa93 3 Eylül3 Ekim
@TurnaBulut3 Eylül3 Ekim
@Kahvelim_8 Eylül5 Ekim
@rani123411 Eylül10 Ekim
@Pkolu_anneadayi12 Eylül10 Ekim
@kova3513 Eylül10 Ekim
@Medala14 Eylül11Ekim
@zuzu383812 Eylül12 Ekim
@Sevimli_3514 Eylül12 Ekim
@pempbepsikolog15 Eylül13 Ekim
@gulseliinn15 Eylül15 Ekim
@sed211 Eylül15 Ekim
@Perlitik16 Eylül16 Ekim
@hayatbeninedenyoruyosun12 eylül17 ekim
Ay ay ay ay ay ay ay ay efenim bu tablonun güzelliği, kronolojik sırası, way way way way 😎😎😎 gözlerim kamaştı efenimmm 🧿 elllerine kollarına sağlık canımm. Çok uğraşmışsın ama değmişş 😍😍 artık bakınca direk görüyorum kimle aynı gün satım batım 🍀 teşekkür ederiz kuzummmm, ♥️

Canım üzülme lütfen,artık tıp çok ilerledi,hıcbısey sızden onemlı degıl insanlar malesef bazen cok dusuncesız olabılıyor,istemeden yapmıstır dıye düşünelim ki canınız sıkılmasın daha fazla,sonucta kardesı bile isteye o kadar kötü değildir umarımki..hiç üzülme herseyın çaresi var,stres en buyuk düşman zaten olmamasında,benım dr hıcbı sorun yok dedı,bende dedımkı bır sorun var bence nıye olmuyo ya 6,7 aydır dedım oda dedıkı sırf sen boyle dıyosun dıye bıle olmayabılır dedı,aklından sil bunları,bana inan bak ben cok stres edıyordum allaha sukur rahatladım artık çok relaxım.olacak tabıkı mınnoslar zamanı gelınce aa bı bakmısız gelmısler🥰
İnşallah canım hamile kalabiliyorum çok şükür 2 defa hamile kaldım biri kimyasal biri dış gebelik oldu dış gebelikten sonra ilk ayımız inşallah olur çünkü çok fazla kötü yorum inşallah sağlıklı hayırlı olsun 🥹

Aklımda duracağına karnımda dursun deyip kıydım aldım 🤣 2 saat beklesem yeter mi kızlar bi şey içmeden, bat a kaldı 4

Eklentiler

• 3B88583D-F466-48F2-8383-4F0FD89A71F7.jpeg
    3B88583D-F466-48F2-8383-4F0FD89A71F7.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 49
Ay ay ay ay ay ay ay ay efenim bu tablonun güzelliği, kronolojik sırası, way way way way 😎😎😎 gözlerim kamaştı efenimmm 🧿 elllerine kollarına sağlık canımm. Çok uğraşmışsın ama değmişş 😍😍 artık bakınca direk görüyorum kimle aynı gün satım batım 🍀 teşekkür ederiz kuzummmm, ♥️
Rica ederimmmmm herşey sizin balım ❤️❤️❤️

Aklımda duracağına karnımda dursun deyip kıydım aldım 🤣 2 saat beklesem yeter mi kızlar bi şey içmeden, bat a kaldı 4
Ayy kız yapınca gözünü seveyim beni etiketle. Kaçırıyorum ben msjları 😍😍 pozitifi göreceğiz çok inanıyorum 🧿 beklet iki saat sonra da yap testini. Zaten erken gebelikte çıkacaktır her türlü

Rabbimden umut kesilir mi hiç canım benim🤲🏻🥰
Hayırlısıyla olsun hepimizin ki inşAllah karamsarlık yok🥰
Orası öyle kuzum da benim sol tüp açık sağ tıkalı iğneler sağ tarafı geliştirmiş o yüzden çatlatma iğnesi olmadım sol geriden geliyor demişti biz değerlendirme yaptık ama umudum yok tüp bebekle olacak sanırım

Kuzum kaset testte de hamilelik varsa çıkıyor biliyormusun erken gebelik bana para tuzağı gibi geliyor, ona vereceğin paraya kaset test 3 tane alırsın 🤭 adetime 2 gün kala erken gebelik yaptım gölge dahi yoktu çok üzülmüştüm. Ama adet günümde kaset yaptım silik çıktı. Daha 4 günün var negatif çıksada üzülme. İnşaAllah güzel sonuçlar alırsın 🥰🤲🏻

X