💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin kuzum amin inşallah her gün her dk dua ediyorum

Bizim de gözlerimiz doldu direk eşimle. Mucize rabbim bebişlerimizi sağlıkla dünyaya getirsin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Diğeri de ben miyim

Canım üzülme lütfen,artık tıp çok ilerledi,hıcbısey sızden onemlı degıl insanlar malesef bazen cok dusuncesız olabılıyor,istemeden yapmıstır dıye düşünelim ki canınız sıkılmasın daha fazla,sonucta kardesı bile isteye o kadar kötü değildir umarımki..hiç üzülme herseyın çaresi var,stres en buyuk düşman zaten olmamasında,benım dr hıcbı sorun yok dedı,bende dedımkı bır sorun var bence nıye olmuyo ya 6,7 aydır dedım oda dedıkı sırf sen boyle dıyosun dıye bıle olmayabılır dedı,aklından sil bunları,bana inan bak ben cok stres edıyordum allaha sukur rahatladım artık çok relaxım.olacak tabıkı mınnoslar zamanı gelınce aa bı bakmısız gelmısler

Bizim de gözlerimiz doldu direk eşimle. Mucize rabbim bebişlerimizi sağlıkla dünyaya getirsin kimsenin kucağını boş bırakmasın
Amiin canım inşallah, isteyen herkese nasip etsin rabbim, hamislerin de sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, sağ saglim kavusalim bebislerimize
Canım bu arada benim hafif mide bulantılarım vardı ama bugün çok arttı, öğürme aşamasına geldi ama bir şey çıkartmadim kendimi durdurdum resmen. Prilam kullandin mi? Ben ilaç kullanmak istemiyorum çok kötü olursam ilaç kullanırım dedim ama çok kötü olmak artık bir şey yiyip icememek oluyor sanırım

Ay ay ay ay ay ay ay ay efenim bu tablonun güzelliği, kronolojik sırası, way way way way gözlerim kamaştı efenimmm elllerine kollarına sağlık canımm. Çok uğraşmışsın ama değmişş artık bakınca direk görüyorum kimle aynı gün satım batım teşekkür ederiz kuzummmm,

İnşallah canım hamile kalabiliyorum çok şükür 2 defa hamile kaldım biri kimyasal biri dış gebelik oldu dış gebelikten sonra ilk ayımız inşallah olur çünkü çok fazla kötü yorum inşallah sağlıklı hayırlı olsun

Rica ederimmmmm herşey sizin balım

Aklımda duracağına karnımda dursun deyip kıydım aldım 2 saat beklesem yeter mi kızlar bi şey içmeden, bat a kaldı 4
Ayy kız yapınca gözünü seveyim beni etiketle. Kaçırıyorum ben msjları pozitifi göreceğiz çok inanıyorum beklet iki saat sonra da yap testini. Zaten erken gebelikte çıkacaktır her türlü

Rabbimden umut kesilir mi hiç canım benim
Hayırlısıyla olsun hepimizin ki inşAllah karamsarlık yok
Orası öyle kuzum da benim sol tüp açık sağ tıkalı iğneler sağ tarafı geliştirmiş o yüzden çatlatma iğnesi olmadım sol geriden geliyor demişti biz değerlendirme yaptık ama umudum yok tüp bebekle olacak sanırım

Aklımda duracağına karnımda dursun deyip kıydım aldım 2 saat beklesem yeter mi kızlar bi şey içmeden, bat a kaldı 4
Kuzum kaset testte de hamilelik varsa çıkıyor biliyormusun erken gebelik bana para tuzağı gibi geliyor, ona vereceğin paraya kaset test 3 tane alırsın adetime 2 gün kala erken gebelik yaptım gölge dahi yoktu çok üzülmüştüm. Ama adet günümde kaset yaptım silik çıktı. Daha 4 günün var negatif çıksada üzülme. İnşaAllah güzel sonuçlar alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…