💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yarım saat oynuyor en fazla çokta farklı saatler değil aslında Bakalım yarın ki ateşi merakla bekliyorum

Anladim canim burda devamli yapiliyor ayni saatle alakalimi bilmiyrum ayni saatte yapin diyrlar 13den snrada yapan var sabah aksam yapanda var acaba benmi gecmi yumurtlayacagim habire silik sanki azcik silik kirmizi oluyr ertesi gun tekrar silik buay ilk defa kullniyrum bir gebenin günlugundeki videoyu izlemistim onun dedigi saatlerde uyguladim ama teskkur ederim canim cvp icin

İnşAllah sözlerimiz işe yarar değerlendirirsiniz bugün bebeğim Bir de hamile kalırsan var ya müko olur

Ayy ağlarım bebeğiiiim sizi çok seviyorum iyi ki tanıştım, iyi ki buldum burayı çok teşekkür ediyorum hatırlanmak, önemsenmek çok güzel. Hepimiz birbirimizin derdini dert sevincini kendi sevincimiz biliyoruz.

Yeni yaşım için dileğim bir sonraki yaşımda hepimiz anne olalım kucağımızda bebişlerimizle sohbetlerimize devam edelim

melisaa93
Güzel arkadaşım, doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun iyi ki varsın. İyi ki bu platformda varmış ki seni tanıma fırsatı buldum. Rabbim karşına senin gibi güzel insanları çıkarsın inşallah. Gönlünden geçen güzellikleri yaşaman dileğiyle…

Oiyy bak hiç söylemiyor daaa
Nice mutlu musmutlu huzurlu sağlıklı ennnn başta da bebişli bir yaş diliyorum sana kuzum
Güzel kalbinin mükaafatını aldığın bir yıl olsun melisaa93
Amiiiin amin bebeğim Ay ne bilim söylemek aklıma bile gelmedi bir ara söylemişim A Afratafrac unutmamış sağolsun çok duygulandırdı beni

Adet bitimi hafif masaj yapın etkili oluyor bir de kuru incir iyi geliyor yumurtlamaya ama bazen olmuyor yumurtlama. Yani isterseniz kullanıp deneyin ama onun yerine balın içine çörekotu atıp yiyin daha etkili bence.
O da yumurtlama için mi

Ben de bir gebenin gunlugunu kullandim bu ay. Hep sabah 10da yaptim. Koyulasmaya baslayinca gunde 2 yaptim aksam saat 10 gibi gordum en koyu t cizgisini. Ama tabi senin daha belki vakti gelmemistir canim dedigin gibi..yapmaya devam et bence. Hic belli olmuyor bir anda pik oluveriyor

Çok teşekkür ederim bebeğimm bende kendimi çok şanslı hissediyorum sizleri tanıma fırsatım olduğu için çok mutlu ettiniz beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…