💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Vallha hic canim korunmuyorum 5 6 aydir evliyim yani ilişkide serbes ediyorum

Ordamisin cnm

Evet. Korunmayı bırakınca bir süre adet düzensizliği yaşanabiliyor. Bence siz dediğim gibi bir kadın doğum uzmanına gidip de "Çocuk düşündüğümüz için genel bir muayene olmak istiyorum. Hem de kan değerlerime de baktırmak istiyorum." dersen bakarlar ve iyi olur. Bebek düşünenler için gebelik öncesi 3 ay folik asit kullanımı tavsiye edilir mesela
Bebeğin gelişimi için önemli bir vitamin. Kansızlık veya diğer vitamim vs eksiklik varsa doktor sana hem takviye yazar. Yumurtalıklarına ve rahmine bakar ve gerekli görürse hormon testi de isteyebilir. Bunları yaparsan daha iyi olur.

İşllha cnm ben pazar tesi gidim baktirim ama daha önce özele gitim bişey yok dedi acaba yerlesme kanamasimi bu anlamadim giti

İşllha cnm ben pazar tesi gidim baktirim ama daha önce özele gitim bişey yok dedi acaba yerlesme kanamasimi bu anlamadim giti
Normalde de adetiniz bu şekilde miydi yoksa sadece bu ay mı böyle? En son ne zaman gitmiştiniz peki?

Bak cnm en son bunu yaptim
Süresi geçmeden bu resmi kaldırın isterseniz. Çünkü kişisel bilgileriniz yazıyor. Yorumun altındaki şikayet et yazısının hemen yanındaki 3 noktaya basarak kaldırabilirsiniz. Çöp işaretine basıyorsunuz kaldırmak için.

Bak cnm en son bunu yaptim
Bu sadece beta hcg hormon testi. Yani gebelik var mı yok mu diye bakıyorlar. Negatif çıkmış. Normalde 5 değerinin altı negatiftir, sizinki de 0 çıkmış. Benim kan tahlili verirsiniz diye bahsettiğim demir,b12,ferritin,D vitamini vs gibi şeyler.

Amladim hotmon testi yapacam
Siz bana anlattığınız gibi söyleyin doktora. Hem de genel bir muayene olmak istediğinizi, kan değerlerinizi kontrol ettirmek istediğinizi de belirtin. Adetinizi falan da nasıl olduğunuzu detaylarıyla anlatın. Doktor zaten gerekli gördüğü testleri ister. Tekrar iyi geceler diliyorum.

Canım senin kan testin nasıl çıktı kaçırdım sanırım umarım güzel haberleri almışsındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…