💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Değişikliğe sebep olabilir benim döngüm 24-25 gündür mesela kimyasaldan sonraki adeti 20. Günde olmuştum geri gelmişti benimki. Sonra yeniden eski düzene girdi.
Meraba kimyasaldan sonra ovulasyın testi yaptınız mı acaba? Benimde ılk adetm geri geldi ve ovulasyon da pik göremedim bu ay

Kuzum eşim de çok takviyeye tüketti zaten sperm analizi de gayet iyi ve kaliteli çıkmıştı sıkıntı yok dedi yani doktor. Ona rağmen çakşır suları da içti vitaminler de aldı. İşte olmayınca olmuyor sanırım beklemekten başka çare yok maalesef…

Yaa maşallah maşallah çok güzel haberler alırsın canım benim hemen kan testi ver
Can arkadaşlarım, hamile olan yada doğum yapan annelerim, 3 gündür hamile olduğumu biliyorum. Gülerken, uzanırken yürürken uyurken düz yatarken eğilirken kalkarken çok korkuyorum birşey olacak diye. Kan testi yarın ancak verebilicem. Bana yapmam gerekenleri, önerilerinizi fikirlerinizi yazar mısınız,

Kızlar catlatma ignesi kaç gün sonra etkisini yitiriyor. Geçtiğimiz salı igne oldum. Bu sabah 1 hafta oldu test yaptım igne etkisi geçmemiş hala pozitif.

Çok üzüldüm çok şaşırdım, hayat ne tuhaf, dediğin gibi tutunsun diye nasıl uğraştın sen ama vardır her yaşananda bir hayır. İnşallah sen de bebeğinde sağlıkla tamamlarsiniz bu süreci ve inşallah 4 çocuğunla eşinle daha nice nice mutlu yillariniz olur saglikla.

Canım çooook geçmiş olsun. Allahım şifasını versin inşallah bu zorlu günleri atlat ve bebeğin de sen de iyi olun. Ne diyeceğimi bilmiyorum, kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ancak sen başından beri zorlu bir süreci yürüttün. İnşallah kaçıncı hafta olursa olsun sana da bebeğine de bir şey olmaz.

Ben aşılama yaptırdığım zaman catlama iğnesi 9 gun pozitif sonra da hep negatif çıktı ama benim gebelik yoktu

Hayırlısı canım inşallah en kısa sürede sen de bende kavuşuruz bebislerimize benim bugün 8. Günüm yarın sabah yine test yaparım canım çok bir belirtimde uok zaten

Kimyasal sonladiktan sonra regli oldunuz mu bende geçirdim sonlandı ama regli falan olmadım

Kimyasal sonladiktan sonra regli oldunuz mu bende geçirdim sonlandı ama regli falan olmadım
Benim adetime 3 gün var Salı günü 47.5 Perşembe 126 çıktı Protestan değerim 18 çıktı doktor ilaç derdi iki gündür kahverengi akıntım var kimyasal gebelik olabilir dedi yada yerleşme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…