💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Burada geçen ay paylaşmıştım sizinle istediğimi galiba Rabbim nasip etti, kan vereceğim bakalım. Buradaki arkadaşlarımla da paylaşmak istedim. Az nazımı çekmediniz :KK200:
14.19.jpeg

KIZLAR ACİLLL!
Bat 2 gün geçti ama geç yumurtlama oldu tahminime göre bata 2 gün var ve test aldım bu saatlerde test yapmayı düşünüyorum. Sizce çıkar mı? Varsa..

2 gün gecikme varsa çıkarabilir elbette 😍
Bat 6 ocaktı ama geç yumurtlama oldu diye düşünüyorum 10 ocakta regl bekliyorum aslında şu an.. Aslında gelmezse o gün yapacaktım ama dayanamıyorum 2 aydır falan test yapmadım zaten. Bu saatte çıkar dimi varsa da 2 gün erken olsa da?

Canınız sağolsun , Allah size sağlık versin. Elimizden geleni yaptıktan sonra gerisi de takdiri ilahi ve nasip , Allah tez zamanda gönlümüze göre versin hepimizin. Moralleri bozmadan yola devam edeceğiz başka yolu yok🤍
Evett sağlık olsun da, Allah tüm isteyenlere nasip etsin🍀

MerhabA. Hangi markaları kullandınız?bitkisel demir şurubunu hiç denememiştim, kabızlık yapıyor mu?
Evet aynen 20 sinde doktorum tüp bebek önerdi. İdil hanımın programını uyguladım, doğal şeyler yedim, süt ve süt ürünlerinden uzak durdum, dana eti(hormonsuz olduğu için) tercih ettim. Aslında programın desteğini gördüm, takviye olarak optilife fertil, omega 3, selenyum çinko, ubiquinol, d vitamini , bitkisel demir şurubu kullandım, bir de spor yaptım hareket etmek hem sizi sakin tutuyor hem de aklınız sadece gebelikte olmuyor, tabii ki yumurta tembelli

kızlar uzun süredir topiklere girmiyorum siz acarsanız girerim🙏😍 eski grubumuzu da cok özledim belki eski arkadaşlarımızda katılır
Canım ya 😍😍 özledim valla ben de herkesi. Eskilerin çoğu anneler grubunda bizim gibi kalanlarda ya küskün ya fazla girmiyor. Ben de küskünlerdendim iki aydır buralardayım gene :)) Allah büyük

kızlar uzun süredir topiklere girmiyorum siz acarsanız girerim🙏😍 eski grubumuzu da cok özledim belki eski arkadaşlarımızda katılır
Aciyim mi napiyim 😅
Canım ya 😍😍 özledim valla ben de herkesi. Eskilerin çoğu anneler grubunda bizim gibi kalanlarda ya küskün ya fazla girmiyor. Ben de küskünlerdendim iki aydır buralardayım gene :)) Allah büyük
Evet ben de küstüm yeni barıştım 😅

X