💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için. Çok araştıra araştıra kafam çorba oldu. Doktorumda bi kan testi verin geciktiyseniz deyince heyecanlandım. Haberleşelim mutlaka :)

Çok teşekkür ederim bilgileriniz için. Çok araştıra araştıra kafam çorba oldu. Doktorumda bi kan testi verin geciktiyseniz deyince heyecanlandım. Haberleşelim mutlaka :)
Rica ederim. Haklısınız kafa karışıklığı olabilir ilk kez takip ettiyseniz ya da ilk defa geç yumurtlama olduğunu anladıysanız. Geç dediğim genele ve genel olarak normal kabul edilene göre geç. Yoksa herkes 28 günde bir adet olup, 14.günü yumurtlama yaşayacak, hemen gününde de hiç şaşmadan adetini olacak diye bir şey yok. Biz de robot değiliz sonuçta. Vücut da kendine göre düzenlemeler değişiklikler yapıyor. Hani şey gibi, eve yeni bir misafir gelecek haberini alınca hazırlık yapılması gibi. Korunmayı bırakınca adet döngüsü uzayabilir, yumurtlama günü değişebilir, adet belirtileriniz değişebilir veya başka şeyler.

Merhaba arkadaşlar, ben bu ay klomen kullandım. Çok fazla yumurtam oluşmuş bu da pek sağlıklı değilmiş. Bugün dayanamadım bata 6 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif çıktı maalesef. Çok yoruldum artık. Pozitife dönme ihtimali var mı sizce?

Kızlar toplanın ben bugün hastaneye gittim 5+3 normalde kese 6+2 gözüktü.yolk.saci oluşmuş ama kalp atışı yok şimdi dedi cumartesi gel dedi dinlemeye
Hiç korkma yolk saçı varsa bebiş de vardır bende vajinalden duymuştum 6+3 de karından duyulmadı o yüzden beklemek daha iyi

Adet günüm yarıın 2 gün önce beta 74dü bu ay test ilk defa yaptım bu koyuluk normal mii daha koyu olması gerekir miydii ?
Testlere hiç takılmayın bende test yapıp kendimi korkutmuştum hiç bunlara gerek yok kendinizi strese sokmayın akışına bırakın önemli olan 2 günde düzenli artış

Kızlar ben bu ay için bebek olmayacağını biliyordum ama 1 gün gecikince test yaptım negatifti aşırı modum düştü gecikince ümitleniyor insan içten içe. Bir haftadır hafif hafif hiç geçmeyen sağ kasığımda batma var birde belimde geç yumurtluyorum ondan dedim o da 1 hafta sürmez. Göğüslerim regli öncesi şişer acırdı şuan hiç oralı değiller bebek istemeye başladık başlayalı düzenim kaçtı iyice sizce stresten mi

Testlere hiç takılmayın bende test yapıp kendimi korkutmuştum hiç bunlara gerek yok kendinizi strese sokmayın akışına bırakın önemli olan 2 günde düzenli artış
Ben hiç yapmıcaktım hatıra kalsın diye yapiyim dedim biraz açık renk geldi ama normaldir daha adet günüm bile gelmedi son ilişkiye göre 13.gündeyim Kan için yarın tekrarlıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…