💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin Allah razı olsun cok tesekkür ederim yardımın icin

Her sey o kadar karmasıklastı ki, kırmızılar geliyor leke geldi dedikten sonra akıntım afedersiniz beyaza döndü, normalde hemen pesine regl olurdum, bu isin pesine düstükce vücudum bana minik sakalar yapmaya basladı herhalde

Regli günü veya regli sinden 1-2 gün öncesine yerleşme kanaması yaşayan da duydum canım senin Reglin ne zamandı

Kesinlikle doğru yani çok haklısın burada okuduklarımız da olsa eksik kalacağız, özelde yaşadım ben o yukarda bahsettiklerimi birde.. Artık bu sefer de devlete gidiyim deyip şehir hastanesinden randevu aldım. Eşim testlerini yaptırdı normal geldi sperm testi. Bana da en son gittiğim doktor eşin sperm testi versin normal gelirse rahim filmi isteyebilirim senden çünkü sezaryene bağlı tıkanıklıklar yapışıklıklar ya da dikilen yerde cep gibi kalıntı olabilir demişti. Daha geçen gün istmosel diye bişey okudum malesef doktorun ihtimal diye anlattıklarından birisiymiş.. Umarım yoktur bişey allahdan da ümit kesilmez. Bir kere de şehir hastanesinde deneyeceğim şansımı öyle kür deneyen bi insan da değilim hiç az önce instagram keşfette karşıma havuç incir kürü çıktı doktor şansımı yakalayamazsam bi denerim en son çare olarak kenara bırakıyorum

Regli günü veya regli sinden 1-2 gün öncesine yerleşme kanaması yaşayan da duydum canım senin Reglin ne zamandı

Bugün gecikmemin 2.günüydü, cok afedersiniz beyaz akıntının icinde cok hafif pembemsi bi renk gördüm diye adet olucam sandım cünkü sancı ve doluluk hisside var, her sey aynı adet olacakmısım gibi oldu, sonra ic camasırımı ıslatacak sekilde yogun beyaz akıntıya döndü, sanırım her sey yarın sabaha net bi sekilde belli olur

I
Benim ovulasyonum da bu şekilde bende dün gece pik gördüm inşallah tutar seninki de benimki de bekleyen herkesin

Inşallah cnm Rabbim seninde gönlüne göre versin bana da nasip etsin inşallah dileyen isteyen herkese. Ben sabah pik gördüm akşamına çatlama oldu yani çatlama olunca degerlendirebildik. Bir de ertesi günü degerlendirebildik. Sen de de pikten sonra aksamina çatlama mi oldu yoksa hem pik hem catlamayi mi değerlendirdin cnm ?

Ben hem ogle hem akşam test yapmıştım o şekilde anlatım çatlama olduğunu

Öğlen pikti akşam çatlama oldu testte bende o günü degerlendirebildim akşam çatlama olduğu günü. Bir de ertesi günü degerlendirebildim. Nasip kısmet umarım Rabbim nasip eder 1 senedir bekliyorum. Herkesin gönlüne göre nasip etsin bekleyen dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim inşallah tutar

Test yap canım ilk idrarla

Canım regl oldunmu ? bende 6 gün geciktim akşam akıntım olmaya başladı. ayın 15sinde çatlama gördüm reglim ayın 20sinde olurdu normalde biraz daha beklicem

Canım regl oldunmu ? bende 6 gün geciktim akşam akıntım olmaya başladı. ayın 15sinde çatlama gördüm reglim ayın 20sinde olurdu normalde biraz daha beklicem

Yok hayır olmadım, olmus sekilde uyanırım dedim ama gelen giden yok olacakmıs hissi de yok, günün ilerleyen saatlerinde bastırır herhalde. Beni bu regl dönemimde bu kadar umutlandıran tek sey 2 gün önce daha önce hic görmedigim renk ve yapıda akıntı görmem gerci bu kötü bi sey de olabilir ama ben pozitif düsünmek istiyorum
Benim catlama 9-10 aralık gibi oldu, senin azıcık daha zamanın var bence de
Umarım bebisler vardır

Evet canım olabilir belki de operasyondan kalma bir şeyler. Rahim görüntülenmesi iyi olabilir doktorun da dediği gibi. İnşallah yoktur ama yine de muayene olup baktırmakta yarar var tabi. Şehir hastanesinde dediğim durumla karşılaşabilirsin hazırlıklı ol canım öyle uzman doktordan randevu aldın diye seni uzman doktorun muayene edecek hali yok orada tazecik asistanlar dururken Kür denemeni ben tavsiye etmiyorum şahsen çünkü benim tablo son 6 ayda hep bir kötüleşti polikistik olsun polipler olsun bunların hiçbiri 6 ay önce görünmüyordu. Ve ben o 6 ayda hep bir şeyler denedim. Hem kürler hem de takviye gıdalar. Şimdi diyorum acaba onlardan mı oldu belki de bana yaramadı bilemiyorum canım ama karar senin tabi

Geç yumurtlama olduysa adetiniz de ona göre gecikir. Çatlamadan yaklaşık 2 hafta sonra adet olunuyor. Birkaç gün önce ya da sonra oynama olabilir. Ayın 28-29'una tekabül ediyor. Çatlamadan sonra da gebelik oluştuysa genelde 12.gün veya sonrasında idrar testlerinde pozitif sonuç alınması muhtemel. O da 26 ve sonrasına tekabül ediyor. Benim de ayın 17'sinde çatlama 6 günüm kaldı bakalım. Bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…