💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben hiç yapmıcaktım hatıra kalsın diye yapiyim dedim biraz açık renk geldi ama normaldir daha adet günüm bile gelmedi son ilişkiye göre 13.gündeyim ❤️ Kan için yarın tekrarlıcam ❤️
Oo baya erken daha kıpkırmızı görmen için 10 gün gecikmen gerekiyor 🤗

Ben de dayanamadım az önce kaset test yaptım ve tabii ki negatif cıktı, olsaydı 3.gün gecikmesiyle cıkardı sanırım, adet gelmesini bekleyecegim mecbur, burdaki herkes icin her seyin en hayırlısı olsun insallah🌸

Kızlar ben bu ay için bebek olmayacağını biliyordum ama 1 gün gecikince test yaptım negatifti aşırı modum düştü gecikince ümitleniyor insan içten içe. Bir haftadır hafif hafif hiç geçmeyen sağ kasığımda batma var birde belimde geç yumurtluyorum ondan dedim o da 1 hafta sürmez. Göğüslerim regli öncesi şişer acırdı şuan hiç oralı değiller bebek istemeye başladık başlayalı düzenim kaçtı iyice sizce stresten mi
Canım aynı şeyler bende de var ya hep şişer çok acirdi göğüslerim şimdi bir hafta geçti hala bişey yok ama kasıklarımda batma var belim ağrıyor . Stresten de oluyor tüm bunlar gebelik belirtisi de oluyor inan insan kendini dinledikçe kafayı yiyorsun acaba acaba diye 😕

Canım aynı şeyler bende de var ya hep şişer çok acirdi göğüslerim şimdi bir hafta geçti hala bişey yok ama kasıklarımda batma var belim ağrıyor . Stresten de oluyor tüm bunlar gebelik belirtisi de oluyor inan insan kendini dinledikçe kafayı yiyorsun acaba acaba diye 😕
Kuzum kendimi dinlemekten geçtim artık eğilip doğrulurken de acımaya başladı anlamadım benim geçen ay kimyasal gebelikte de göğüslerim hiç acımadı hatta herzamankinden küçükler anlayamıyorum regli olacak gibi bile değilim

X