💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar selam, ben 21 Aralık pik gördüm 22 si de çatlama. Yani t tam silinmemişti ama çatlama sanırım fotoğrafları ekliyorum. Regl gittiğinden beri gün aşırı değerlendiriyoruz.12-14-16-17-18-20-22-24 pik günü değerlendiremedim sizce bu değerlendirmeyle şansım var mı? Bir de inanılmaz bir kasık ağrım var normalde çatlama günü olur biterdi ama hala devam ediyor

Eklentiler

• 7D000935-0C9A-42CE-9099-68A66EFF4668.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 7B73CAF1-BE52-4097-965C-924559099F69.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar yerleşme kanaması yaşayan var mı nasıl bisey? Benden bugün kahverengi affedersiniz sunen bir akıntı geldi. Başka bisey yok

Kızlar selam, ben 21 Aralık pik gördüm 22 si de çatlama. Yani t tam silinmemişti ama çatlama sanırım fotoğrafları ekliyorum. Regl gittiğinden beri gün aşırı değerlendiriyoruz.12-14-16-17-18-20-22-24 pik günü değerlendiremedim sizce bu değerlendirmeyle şansım var mı? Bir de inanılmaz bir kasık ağrım var normalde çatlama günü olur biterdi ama hala devam ediyor

Eklentiler

• E13B0433-B7DE-4338-94BE-3FAC06F7BDDE.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 35
  • DF692075-5133-4561-AEF2-AB9AD62A2F8B.jpeg
    88 KB · Görüntüleme: 35
Canım değerlendirmeleriniz çok iyii, piki takma kafana öncesi ve sonrasını değerlendirmişin çatlama önemli olan İnşallah bebişin seni bulur bu ay

Merhaba arkadaşlar elimde argifertil f var ama argifertil m almamız gerekiyormuş hiç açılmamış ambalajında tarihi de var yeni aldık isteyen varsa fiyatta yardımcı olurum bizde argifertil m alacağız o yüzden ihtiyacım var buradan sormak istedim ihtiyacı olan varsa ulaşabilir fotoğraf atarım

Merhaba arkadaşlar elimde argifertil f var ama argifertil m almamız gerekiyormuş hiç açılmamış ambalajında tarihi de var yeni aldık isteyen varsa fiyatta yardımcı olurum bizde argifertil m alacağız o yüzden ihtiyacım var buradan sormak istedim ihtiyacı olan varsa ulaşabilir fotoğraf atarım

Bak bir de derler ki doğumdan sonra adet sancıları azalır hatta kalmaz falan. Demek ki her şeye de çok inanmamak lazım olmayınca da olmuyor. Canım doktor yönünden ben de genelde şanssız oluyorum bu doktor sağ olsun gördü teşhis koydu tedavi etmeyi denedi ama inşallah işe yarar. Geçen sene burun ameliyatı olmuştum bu seferde nazal polipler yüzünden (bedenim gerçek bir polip üreticisi galiba ) ameliyattan sonra nefes almam normale döndü ama bir sene oldu hala daha koku almıyorum çünkü hepsi tekrarlamış sanırım yeterince temizleyememiş bu sefer de koku bölgesine kaymışlar komple. Aslında başından bir doğum geçtiği için rahimle ilgili bir anomali yoktur diye düşünüyorum ama yine de istersen tanısal histeroskopi talep et iyi bir hekimden. Çünkü rahim bu işlem dışında hiçbir görüntüleme yöntemiyle tam olarak görünebilen bir şey değilmiş. Eşin de muayene olsun tabi tekrardan ikiniz de kendi adınıza tetkiklerinizi azami ölçüde yaptırmaya bakın. Bazen bu KK beni çok paranoyak yapsa ya da çok bilmişe dönüştüğümü hissettirse de çoğu zaman da iyi ki böyle bir platform var da tecrübe paylaşımı sayesinde biz de bir şeylerin önünü alabiliyoruz diyorum. Çünkü dediğin gibi hekimlere kalsa hep hiçbir şey yok. Ben hep özel hastanelere muayene oluyorum ya da ameliyat şimdi çevremdekiler de diyor ki para almak için seni hep ameliyat ediyorlar. Bu ne biçim bir yorumdur asla anlamış değilim. Diğerleri de göz teması bile kurmadan muayene edip geçiştiriyor yani para almıyor diye. Hatta şehir hastanesinden randevu alıp gidiyorum bakıyorum Prof hekim var bu alanda çok çalışmaları var falan muayeneye bir giriyorum 2 tane asistan doktor oturmuş buyrun diyor. Uzman doktor ortada yok. Neymiş bunlar tetkikleri yapıyormuş da gerek olursa uzman hekim görürmüş. O zaman aile hekimi de yapar yani ne diye hastaneye gidiyoruz. Ayyy konuştukça ben de içimi döktüm gibi oldu ama çok çok haklısın doktor işi şans işi İnşallah bekleyen herkes en kısa zamanda hayırlı güzel haberler alır canım Allah yardımcımız olsun

Yarın test yapmayı planlarken bugün acık kahve leke geldi bi kac saate kırmızılar gelecek belli ki, yine olmadı
Randevu alıp detaylı bi inceleme icin kadın dogumcuys gitmeye karar verdim, esim icin ekstra randevu mu almalıyım ürolojiden yoksa kadın doguma beraber gitsek o da esimle ilgilenip yönlendirme saglar mı? Nasıl bi yol izlemeliyim?

Yok kuzum ürolojiden direk randevu alın eşin için sperm testi yapılsın bizim burada devlette sabah 10dan önce gitmek gerekiyor o zaman alıyorlar örneği 5 gün perhizli gidin muayenizi olun içiniz rahat bir şekilde devam edin Rabbim birdahaki aya sağlıkla nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…