💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Benimde ani hareket ettiğimde batma oluyor acıyor, sabah uyanınca karnım da ağrı oldu sabah dedim tamam heralfe reglim geliyor ama bisey gelmedi, daha önce kimyasal geçirdim bende ondan korkuyorum ama o zaman göğüslerimde şişme olmuştu çok

Ay ne bileyim en azından günümüzde regli olsak bide gecikiyoruz oda zor

Canımm tekrar değerlerimi yazıyorum sana içimi rahatlat lütfenn 16 aralık 5,77 18 aralık 22,53 20 aralık 70,57 25 aralık 1214 şimdi dış gebelik olmasından korkuyorum ben

Canımm tekrar değerlerimi yazıyorum sana içimi rahatlat lütfenn 16 aralık 5,77 18 aralık 22,53 20 aralık 70,57 25 aralık 1214 şimdi dış gebelik olmasından korkuyorum ben
20 25 aralıkta çok oynamış sanki . Dış mı yoksa ikiz mi acaba . Canım kese kaçta görünüyordu doktora gitsen bu hafta görünür mü. En azından dış gebelik olup olmadığı anlaşılır herhalde , ama niye öyle düşündün ki dış gebelikte benim bildiğim dengesizlik oluyor . Senin ki fazla yükselmiş sadece ya ikizdir ya da normaldir belki de . Doktora gitmedin mi daha

Benm 6 gun onceki testim negatifti sonra hic yapmadm adet gunu yaptm poztf gayet netti. Daha cok erken adet gunu veya onceki gun testi tekrarlayin

Benm onceki gebeligimde de bunda da gogus agrm olmadi. 6. Haftadan sonra basladi sanrm bunda da oyle olacak. Ama sonrasi fena☺

Ya doktora gittim kan istedi kan sonucu yetişmedi o yüzden yarın araşalım dedi ne bileyim çok artınca dış gebelik riski oluyo diye biliyorum ondan korku giriyo içime yarın doktorla görüşcem kese beta kaç olunca görünüyo acaba

Gönlünü ferah tut canım inşallah gayet güzel sağlıklı ilerliyordur. Kese 1500 2000 lerden itibaren görünmeye başlıyor diye biliyorum yani yarından itibaren görünür artık doktora gitseydin için rahatlardı en azından.Haber ver yine canım inşallah bir sıkıntı yoktur Allah ın izniyle

Yarın doktorumu arıcam eğer gel derse gidicem belki kese için bakar inşallah sağlıklıdır haber vericem çok teşekkür ederim sizinle konuşunca biraz rahatlıyorum burası çok güzel bi ortam birbirimize destek olmak çok güzel canımsınız

Canım benim değerim de öyle acaba gittin mi doktorra ne durumdasın merak ettim
Gittim canım 2 kere.ilkinde kese var ama yalancı kese olabilir takip edicez dedu 2 gün sonra tekrar gel dedi başka doktora gittim gerçek kese bu dedi 2 hafta sonra kalp atışı için gel dedi. Kanama alanı var dedi ama kanamam yok cok şükür. Dış gebelikte bı inip bı çıkıyormuş. Gönlünü ferah tut.beta 1800 ken ertesi gün gittiğmde kese görünmüştü.

İnşallah güzelim sağlıkla alalım meleklerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…