💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

bence kuruma gibi gözükmüyor canım ben gördüm çizgiyi :) kaç gün var bat tarihine
Canım benim durumum çok karışık bu ay kimyasal gebelik geçirdim 8 Aralık ta kanamam başladı beş gün sürdü 6.gunu değerlendirdik ve ovulasyon testi ne başladım hep çok silik çıktı testler iki gündür aşırı baş ağrısı göğüs hassasiyeti var acaba dedim adet bitiminde mi birşeyler oldu gebelik testi yaptım o yüzden yanı bat ta 5 ocak normal de

walla karışıkmış canım 5 ocak daha çok var ama kimyasal geçirdim diyorsun o yüzden tarihler değişmiş olabilir

Kuzum çok zor bir ihtimali zorluyorsun betan düşücek sonra tekrar yükselicek bu zaman yetmez ona azıcık sabret en azından 1 ocakta yapsan testi bir ihtimal çıkar

Oyyy maşallahhh kuzummmmçatlamadan sonr kaçıncı gündesinnn tabiin kucağına almayı nasip etsin

Kuzum çok zor bir ihtimali zorluyorsun betan düşücek sonra tekrar yükselicek bu zaman yetmez ona azıcık sabret en azından 1 ocakta yapsan testi bir ihtimal çıkar
Ya benim de kafam karıştı bu şekilde hamile kalanlar varmış ama baktım da ama benim ki kuruma çizgisi zaten diye düşünüyorum ya benim ovulasyon testi kafamı karıştırdı göğüs hassasiyeti var kasik ağrısı var ama çok çok silik testler anlamadım gitti

Gözün aydın canım sağ sağlım kucağına al inşallah korkma canım kürtajdan sonra sağlıklı gebelik yaşayan çok doktor kontrolünü aksatma.

Oyyy maşallahhh kuzummmmçatlamadan sonr kaçıncı gündesinnn tabiin kucağına almayı nasip etsin
Saol canmmm tam 14 .gun 4 gun once yapmistm cikmadi. Bugun labqouick aldm onda cikti. Ben ovulasyonda piki gorursen gebelk testi yapiyorm gordm sok oldm. Bobrek tasi dusuruyorm die zipliyorm hopluyorm. Arabayla tumseklerde girip cikiyorm beklemiyordm hic

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…