💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

brrr kuzum ne yaptın belirtin varmı çatlamadan sonra kaçıncı gündesin
Kuzum yumurtlamadan ve çatlamadan tam emin değilim ama senle beraber testlere bakmıştık 13ü çatlama dersek bugün 7.gün oluyor. Adet öncesi belim ağrır göğüslerim şişer her zaman, şimdi de o belirtiler var ben tamamen adete yoruyorum

Kiiiizzzz her gün yürek dayanmiyo anaaamm. Maşallah size

Diger topikte paylasmistim kizlar burda da aynisini paylasmak istedim cogunuz tecrubelisiniz bu konularda ama benim gibi daha yeni arastiranlar vardir belki diye.

Kizlar bu konuya taktigim icin bir suredir arastiriyordum ve reglden 14 gun oncesini sayip o gun yumurtlama olmustur diyordum ama aksini iddia eden kizlar olunca kafam karismisti. Halbuki catlamadan sonra 17. Gun regl olanda varmis 7. Gun olanda. Ustelik ovulasyon testiyle degil doktor kontrolu ile takip edilmis. Yani regle 1 hafta kaldi degerlendiremesemde birsey olmaz yanlismis onu anladim. O zaman niye yaziyorlar bazi doktorlar sayfasinda kesin 14 gundur degismez diye gercekten anlamiyorum. Ovulasyon testi ile pik gorup doktora gidip yumurta daha olusmamis cevabi alanda var. Gun asiri iliski yasamayan belki bu sekilde kaciriyor sonra sebepsiz infertilite diye yapistir gitsin.

canım o kesin bir gün değildir internette gördüğümüz 28 gün baz alınarak hesaplanan bende o yüzden 14 gün diyor . yumurtlamanın ne zaman olduğu tam olarak bilinemez ama senin bir ortalaman vardır yanı benim bile düzenli diye düşündüğüm reglim birkaç gün oynuyor dolayısıyla yumurtlama da değişiyor sen ona çok ta takılma illa 14 gün diye

Yok canim benim dedigim o degil catlamadan sonraki tarih. Yani dongu 30 gunse eger 23. Gun catlama gorup bir hafta sonra 30. Gun regl de olabilirmissin.

Benim ilk olcak 1.5 yıllık evliym
1,5 yıllık evli olup gebelik oluşmadı ise tüp bebek aşılama denemende fayda var benim arkadaşım öyle oldu bizle bir evlenmişlerdi ama baya olmadı demek sonra tüp bebeğe başladılar ilk denemelerinde tuttu canım tüp bebekte artık normal gebe kalmak gibi herkes yaptırıyor yani

Düşünüyoruz ocakta inşallah olacak bakalım görüştüm bikaç yer ile ocakta başkayacağiz ama

Canım ben yazmıştım sana cumartesi 5,77 çıktı beta pazartesi 22,53 çıktı bugün tekrar verdim 70,57 çıktı artış nasıl iyi mi

Kızlar benim 1 yıılık döngü takvimim bu şekilde ben kendimi normal zannediyordum sanırım bu düzensiz mi demek günler hep farklı birbirinden ortalama 25,26 diyor programlar ama gün olarak uzunlugu hep değişik

Eklentiler

• IMG_5916.jpeg
    158,1 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar ya adet bitiminde hamile kalınır mı duydunuz mu böyle bir şey benim ovulasyon testi çok silik çıkıyor iki gündürde baş ağrısı göğüs hassasiyeti var anlamadım gitti kimyasal gebelik geçirdim bu ay son adet tarihim 8 Aralık gebelik testi yaptım tek çizgi

Bende beklemedeyim kuzum zaman geçmek bilmiyo yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…