💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Saol canmmm tam 14 .gun 4 gun once yapmistm cikmadi. Bugun labqouick aldm onda cikti. Ben ovulasyonda piki gorursen gebelk testi yapiyorm gordm sok oldm. Bobrek tasi dusuruyorm die zipliyorm hopluyorm. Arabayla tumseklerde girip cikiyorm beklemiyordm hic
Aman kuzum dikkat et kendine de bebişede 🥰🥰

Ya benim de kafam karıştı bu şekilde hamile kalanlar varmış ama baktım da ama benim ki kuruma çizgisi zaten diye düşünüyorum ya benim ovulasyon testi kafamı karıştırdı göğüs hassasiyeti var kasik ağrısı var ama çok çok silik testler anlamadım gitti 😇
Kuzum tabiki bu ay yine hamile kalabilirsin ama kanaman zaten 8 aralıkta başlamış 6. Günü değerlendirdik diyorsun henüz olsa bile 7 günlük hiç çizgi olmaması normal demek istedim.

Kızlar ya adet bitiminde hamile kalınır mı duydunuz mu böyle bir şey benim ovulasyon testi çok silik çıkıyor iki gündürde baş ağrısı göğüs hassasiyeti var anlamadım gitti kimyasal gebelik geçirdim bu ay son adet tarihim 8 Aralık gebelik testi yaptım tek çizgi
Ben kızıma öyle hamile kalmıştım. Adet bitti tek korunmasız ilişki oldu ve hamile kaldım.

KİZLAR NOLUR CEVAP VERSİN BİLGİSİ OLANLAR
BİZİM EN SON İLİŞKİMİZ CUMA GÜNÜ OLDU ESİME YARİN İÇİN RANDEVU ALSAM SPERM TESTİ VEREBİLİR Mİ YARİN HASTANE DE İSLERİMİZ VAR NORMALDE ESİM PEK HAFTA İÇİ İZNİ YOK LÜTFEN BİLGİSİ OLANLAR CEVAPLASİN 🥰🤍

KİZLAR NOLUR CEVAP VERSİN BİLGİSİ OLANLAR
BİZİM EN SON İLİŞKİMİZ CUMA GÜNÜ OLDU ESİME YARİN İÇİN RANDEVU ALSAM SPERM TESTİ VEREBİLİR Mİ YARİN HASTANE DE İSLERİMİZ VAR NORMALDE ESİM PEK HAFTA İÇİ İZNİ YOK LÜTFEN BİLGİSİ OLANLAR CEVAPLASİN 🥰🤍
Cuma gecesi olduysa eğer 5 gün oluyor değil mi yarın 6. gün olacak. Yani 5 i geçirmemek lazım aslında ama olur . Biz de bir kere öyle 6 günlük verdik aglünitasyon pozitif çıkmıştı meğer günün uzun olmasından kaynaklıymış öğrenmiş olduk bir sonraki testte. Sabah verirseniz olur bence

Kızlar benim az önce birkaç damla Pembe kremsi lekelenmem oldu hafif sancım da var yumurtlama olabilir mi acaba ama ovulasyon testi çok silik çıkıyor

Cuma gecesi olduysa eğer 5 gün oluyor değil mi yarın 6. gün olacak. Yani 5 i geçirmemek lazım aslında ama olur . Biz de bir kere öyle 6 günlük verdik aglünitasyon pozitif çıkmıştı meğer günün uzun olmasından kaynaklıymış öğrenmiş olduk bir sonraki testte. Sabah verirseniz olur bence
Sabah verilirse sorun yok o zaman

X