💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Gayet güzel bence canım ideal görünüyor , öyle de devam eder inşallah🙏🧿
Kızlarım merhabalar, iş yerindeyim ofis ortamında çalışıyorum otururken kalktım pantolonumun arka kısmımda bi ıslaklık vardı regl oldum zannettim pantolonuma çıktı sandım ama baktım sadece ıslaklık var bugünde regl günüm ama olmadım perşembe günü yumurtlamayı gördüm cuma sabahı silikti 3 günüde değerlendirdik. sizce sebebi gebelik midir :)

İnşallah kuzum inşallah saglıkla gelsin artık çok bekletti annesini minnoş. Belli oldu kuzum kızım olacak tüm teorileri yıktım geçtim bir prenses daha geliyor 💗💗💗💗
İnşallah kuzum inşallah ben de artık heyecanla bekliyorum gelsin artık annesine amin🤲🏻 yaaa çok sevindim hayırlı sağlıklı bir evlat olsun inşallah kuzum benim

cuma çatladıysa adet günü yarın oluyo canım benimde cuma çatladı yarın 14.gün
Kızlarım merhabalar, iş yerindeyim ofis ortamında çalışıyorum otururken kalktım pantolonumun arka kısmımda bi ıslaklık vardı regl oldum zannettim pantolonuma çıktı sandım ama baktım sadece ıslaklık var bugünde regl günüm ama olmadım perşembe günü yumurtlamayı gördüm cuma sabahı silikti 3 günüde değerlendirdik. sizce sebebi gebelik midir :)

İnşallah öyledir ama belirti demek için biraz erken gibi canım. Ama ben adete yakın su gibi ıslaklığı kimden duyduysam yüzde 90 denir belki gebelik belirtisi diye çıkmıştı ama adete yakın olan zamanda ki. Olmak zorunda değil ama olanlarda hep öyle okudum çoğunu. Belki yine yumurtlama akıntısı da olabilir her şey olabilir yani daha erken olduğu için

İnşallah öyledir ama belirti demek için biraz erken gibi canım. Ama ben adete yakın su gibi ıslaklığı kimden duyduysam yüzde 90 denir belki gebelik belirtisi diye çıkmıştı ama adete yakın olan zamanda ki. Olmak zorunda değil ama olanlarda hep öyle okudum çoğunu. Belki yine yumurtlama akıntısı da olabilir her şey olabilir yani daha erken olduğu için
tekrar birliktelik olsa mı acaba kızlar

Kizlar kurtajdan sonra ilk adetm oldu ikinciyi bugun bekliyordm ovulasyon yaptm kipkirmizi sonra hcg yaptm o da 30 saniyede cikti. Inanamiyorm 4 gun once yoktu. Ellerm titrio. 5 aylk gebelik sonrasi hemen olup sknti yasayan oldu mu acaba
IMG_20231220_155214.jpg

Kizlar kurtajdan sonra ilk adetm oldu ikinciyi bugun bekliyordm ovulasyon yaptm kipkirmizi sonra hcg yaptm o da 30 saniyede cikti. Inanamiyorm 4 gun once yoktu. Ellerm titrio. 5 aylk gebelik sonrasi hemen olup sknti yasayan oldu mu acabaEki Görüntüle 3355440
Sağlıkla hayırla devam etsin ne güzel beklemeden olmuş 🙏🧿 sıkıntı olup olmayacağını anneler grubundakiler daha iyi yorumlayabilir bence o gruplarda vardır illaki yaşayan

Kizlar kurtajdan sonra ilk adetm oldu ikinciyi bugun bekliyordm ovulasyon yaptm kipkirmizi sonra hcg yaptm o da 30 saniyede cikti. Inanamiyorm 4 gun once yoktu. Ellerm titrio. 5 aylk gebelik sonrasi hemen olup sknti yasayan oldu mu acabaEki Görüntüle 3355440
Maasallah inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız ben de kürtajdan sonra ki ilk yumurtlamam inşallah adet olmadan güzel haberle bu yılı bitirirm😇😃

X