💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bence yinede regl günün geçince tekrarla sonradan öğrenen çok kişi var , ikimiz içinde hayırlısı olsun canım
Kızlar selam çok heyecan bastı beni bugün regl olmam gerekiyodu ama halen daha olmadım stresten iş yerinde çalışamıyorum bile ani hareket yaparımda kırmızı noktalar beni bulur diye bi yandan da içim pırpır ediyor. evvelsi gün test yaptım negatifti inşallah pozitife dönerde size güzel haberleri bende veririm :)

Kizlar tek kese göründü ama karnımda sıvı varmış bu da dış gebeligi düşündürebilirmis takip edicez dedu Perşembe kan ver cuma da gel dedi. 4+4 haftaligim şuan 5.31 mm mis kese nasıl sizce melegim can

Seni o kadar iyi anlıyorum ki adet günü ben de böyleyim hareket edince hemen gelir kırmızılar diye kısıtlıyorum hareketlerimi halbuki gelecek olduktan sonra geliyorlar da insan bir strese giriyor yalnız değilsin ne zamandır istiyorsunuz kuzum bebişi

Ayy gerçekten beni anlamanıza çok sevindim. iYİKİ VARSINIZ KIZLARIM. 2 senelik evliyiz 7 ekimden beridir bebek için çalışmalara koyulduk daha nasip olmadı yeni sayılır bakalım inşallah bu sefer tutmuştur :)

Canım kesenin boyutu gayet iyi dış gebelikte rahimde kese gözükmez ki tüplerde oluştugu zaman dış gebelik olur ben mi yanlış biliyorum

Canım kesenin boyutu gayet iyi dış gebelikte rahimde kese gözükmez ki tüplerde oluştugu zaman dış gebelik olur ben mi yanlış biliyorum
Bende öyle biliyorum canım ama doktor yalancı kese oluşabiliyor dedi. Karinda ki sıvıdan şüphelendi ama inşallah bebek diye umuyorum dedi.dis gebelik şüphesinden dolayı da sık takip edicem dedu

Bende öyle biliyorum canım ama doktor yalancı kese oluşabiliyor dedi. Karinda ki sıvıdan şüphelendi ama inşallah bebek diye umuyorum dedi.dis gebelik şüphesinden dolayı da sık takip edicem dedu
İnşallah dış gebelik degilidr canım istersen başka doktordan da fikir al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…