💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Amin sağol canım Allah sizlerde nasip etsin belirtilere pek kulak asmayın beş haftanin içindeyim bir hafta sonra kalp atışı duymak için gidicem hayla belirti yok
Kızlar emin olmak için soruyorum birgebeningünlüğünden aldıgım Ovülasyon testiyle hep silik çizgi gördüm perşembe akşamı eczaneden başka bir Ovülasyon testi aldım ve ilk fotoğraftakini yakaladım 2. Resimdeki cuma sabahı 8deki diğeride aynı gün akşam 6 da. 3 günüde değerlendirdik sizce çatlama olmuşmu yarın regl olmam gerekiyor inşallah tutmuştur güzel haberler alırım şuan karnımda regl olacakmışım gibi kramplar var sanki geliyo gibi ama bakıyorum yok

Eklentiler

• 7c044417-6ae0-4874-a943-625bd6767bf4.jpeg
    45,1 KB · Görüntüleme: 65
  • f59c4953-6592-4e67-9a45-e72670fcad9a.jpeg
    58,1 KB · Görüntüleme: 40
  • 065b74f7-a1b4-446a-8278-6968a3295cc3.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 64
Çatlama olmuş bence

Daha çok uğraşmaya gerek kalmadan bu ay olursa ne ala olmazsa da yol bellı iz belli Start verıldı artık desene kankam en azından sıvı bırıkmesı yokmus buda güzel haber

korunduğu halde,tek gece ilişki olanlara ne demeli bi de :) ben resmen yatakla bütünleştim tık yok
O şans da her zaman gülmüyor insana. İlişkiden bir iki saat sonra reglim geldiği için ilaç alıp korunmamıştım hamile kaldım. Doğurduktan bir sene sonra kardeş çalışmalarına başladık yaklaşık iki yıl oldu tık yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…