💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ben de ilk 1 yıl korundum hiç gerek yokmuş böyle olacağını bilseydim
Kesinlikle bende 2 sene korundum ve şuan pişmanım , hemen olur sanmıştım. Korunmayı bırakınca vücudun kendini gebeliğe hazırlama durumu oluyormuş bir süre mesela bunu da bilmiyordum. Doktorum 6 aya kadar olmazsa normal demişti .

Beklemen iyi olmuş gitmişken kalp atışını duyarsın, hiç stres yapma Allah'ın izniyle duyacaksın
Aynen canım beklemek daha iyi erken kan verseydim aklım hep kanda olurdu acaba yükseldimi diye bekledim ve direk yüksek beta ile karsilaştim aklım kanda değil artık ve şimdi bir hafta bekleyim inşallah kalp atışını duyucam

Benimde bugün 4+3 yarın kese için çağırdı bende çok endiseliyim
Sakin ol canım için rahat olsun hiç bir sıkıntı çıkmaz benim doktorum dediki sıkıntı stres insanda olmayacak hastalık ve kayıplara neden oluyor ben rahatım ne olacaksa Allah'tan sen Allah'a bırak canım o en iyisini bilir kulu için

Kızlar sonuçlar bunlar bi bakıp musaitken bildiklerinizi yorumlayabilirseniz çok sevinirim.yarin sonuç göstermeye gitcem fakat yinede meraklanmadım değil iyi mi neler oluyor hormonlarımda normal mi herşey acaba

Eklentiler

• 20231219_170104.jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 42
Kuzucum gayet iyi görünüyor sonuçların
canim benim çok teşekkür ederim yorumun icin ❤ korkmustum hormonlarda var bisey kesin diye.en azından kafam biraz daha rahat olacak adet söktürücü verdi duruma göre kullan diye gebelikte yok hcg de çıkmadı.kullanmalimiyim beklemelimiyim bilemedim hala olmadım çünkü 47.gundeyim

Hangi ilacı verdi kuzum

Gözünüz aydın saglikla ilerlesin inşallah bende sizin gibi kalp atışını görmek istiyorum gittiğim de. 7 haftalik 7 ocağa geliyor nasıl gececekse zaman...

Ben de bilmiyordum bu konu da gerçekten çok cahilmişim işin içine girince anladım gerçekleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…