💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah canım yaa çok doğru gerçekten stres etkiliyor bugün de kan verdim hastanede olunca duramiyor insan dün 1057 idi bugün 1867

3 düşüğüm bir sürü de kimyasal gebeligim var
Canım inşallah sağlıklıdır bebeğin birsürü kez hamile kalmışsın nasibini beklemiş demekki bu sefer seni bulacak inşallah ama sende inan moralin yüksek olsun hamilesin kız sevin eminim yaşadıkların çok zordur ama çokta güzel bir şans daha verilmiş sana bununla mutlu ol

Evet cok doğru söylüyorsunuz bu sefer olacak inşallah rabbim hepinizi sevindirsin insallah

Merhabalar tecrübeli olanlarınız yardımcı olabilirse çok mutlu olurum. Bugün bat günüm ancak hala regl olmadım. Dün akşam üstü kahverengi leke geldi iki damla akıntıyla birlikte sonra durdu. Acile gittim kan testi verdim 1.20 çıktı yani negatif. Bugün yine iki damla kahverengi akıntı geldi sonrası temiz. Nedir bu yerleşme kanaması mı regl mi sökülmeye çalışıyor anlayamıyorum. Daha önce üç gebeliğim oldu hiç birinde böyle bir şey yaşamadım. Reglim de normalde böyle damla damla sökülmez karnım ağrır yarım saat içinde kanama başlamış olur hemen. Siz ne düşünüyorsunuz böyle bir şey yaşayan var mı?

Canım sana şöyle söyliyim gecikmenin 7.günü beta 13 ile öğrendim ve testlerim hep negatifdi kırmızılar gelmedikçe umut vardır
Canım senin döngün kaç gün normalde. 13 betayı genelde 8 9. günlerde yakalayanlar var.gecikmenin 7. günü öğrenmişsin Bu demek oluyorki senin adet gününden 1 2 3 gün önceki ilişkinin tutmuş olması gerekiyor geç döllenme yani. Daha önceden hiç farketmişmiydin adete yakın yumurtlama olduğunu takip etmişmiydin yani . Ve söylediğim şekilde mi oldu değerlendirme tarihiniz eğer değilse de senin döllenip yerleşip tutunması falan uzun sürüyor demekki ama yine de geç döllenme olması lazım de mi ? Merakımdan soruyorum adete yakın hep değerlnedirmeler bırakılıyor çünkü:) bazı aylar vücut sürpriz yapıyor demekki

Hiç bu kadar geç yumurtlamam ben canım normalde döngüm 28-29 günde bir olur ama bu sürpriz oldu. Ya biz yumurtlamaya bakmıyoruz her gün olur bizde. Hatta ilk gebeliğimi adete 3 gün kala kopkoyu çift çizgiyle öğrenmiştim ama her gebelik farklı oluyormuş. Adete yakında kasıklardaki ağrı çoğalmıştı ordan tahmin etmiştim zaten geç yumurtlayacağımı ama garip bir şekilde o yumurtlama akıntısı hiç geçmedi hala şefaf yumurtlama akıntısı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…