💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aminnn Canım maşallah çok güzel artmış gerçekten 5.haftanda keseyi görürsün Allah'ın izniyle

Selam kızlar reglim 2 gün gecikti prodoctor erken gebelik testi yaptım sizce silik çizgi var mı bakabilir misiniz

Eklentiler

• VideoCapture_20231219-154208.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 60
O zaman bile silik miydi test
Evet kuzum silikti bak bu eklediklerim iğneden 6 saat sonra yaptığım testler, o gün 2 tane 21-22 mm yumurtam vardı ona rağmen bakar mısın şu salak teste

Eklentiler

• IMG_20231108_203426.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 54
Benimde bugün 4+3 yarın kese için çağırdı bende çok endiseliyim

Kızlar benim hastane randevum yarindi normalde.ama ben bi boşluk bulup bugün gittim ve tüm muayene oldum.sol tarafta evet ufak bi miyom cıktı 2 buçuk santim civarı ama sorun teşkil etmez dedi gebe kalmaya ayrıca gebelik yok tahmin ettiğim gibi ve hormonlara da baktirdim ilk kez ve lh sonuç 5.2 cıktı ne diyorsunuz bu değer iyi mi araştırmadan direk size yazdim

Kızlar LH hormonu için yorum yapabilecek var mı bilen tecrübe eden ilk kez baktirdigim için bilemedim.

Yazarım.canim.buraya.ne zaman gidersem belki eşim erken götürur bugün alıp goturcekti vallahi erken dedim bir hafta bekle inşallah kalp atışını duyarım
Beklemen iyi olmuş gitmişken kalp atışını duyarsın, hiç stres yapma Allah'ın izniyle duyacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…