💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar özellikle kimyasal yaşayanlar kimyasal sonrası reglimi 1 hafta ileri atmış olabilir mi çünkü yumurtlama haftası gelen akıntım yeni gelmeye başladı o yüzden bitürlü çatlama göremiyorum acaba

Değişikliğe sebep olabilir benim döngüm 24-25 gündür mesela kimyasaldan sonraki adeti 20. Günde olmuştum geri gelmişti benimki. Sonra yeniden eski düzene girdi.

Oy annesi yerim onu.
Yok kuşum Dr a gitmedim ovulasyon testi vitaminler ovulasyon günlerini değerlendirme yaptım sadece inşallah ama yoksa da hemen adet olurum inşallah umut oluyor üzülüyor insan bu sefer
Aynen kuzum varsa hemen gostersin kendini yoksa da hemen yeni surec baslasin. Doktora gitmeyi dusunuyor musun. Sanki 1 yila yaklasti xanim son hamileliginin ustune

Ne kadardır deniyordun kuzu ya demekki umut var ya olabilir yani bizimde inşallah
Ocakta başladık denemeye bu 12 ay oluyodu işte tam. İkimizde bir problem yoktu ama süreç yıpratıcı olduğundan şubat gibi aşılama yaptırırız demiştik Hatta denedik ama ben olur diye düşünmemiştim. Testi bile sırf elimde 1 tane erken gebelik testi kaldı yapayım da bitsin diye çekmecede gördüm de yaptım. İlk idrar olmadığı halde 3. Dakika da belirdi yanlışlık vardır diye kaset test aldım ondada çıktı. Bence önemli olan tamamen stres yapmadığım için oldu bu ay.

Stres yapmayan bunu başaran varmı ya

Kızlar bakabilir misiniz testlerin markası laboquick yine çok koyu ama t çizgisi bir tık silik geldi bana böyle bir durum yaşayan var mı

Eklentiler

• IMG-20231213-WA0106.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…