💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum doğumda uşakta yaşıyordum bi tane özel bi tane devlet hastanesi vardı kpntrollerimi özelde aynı dr a olduğum için doğumu da orda yaptım. Ama doğumdan sonra göbek deliğimin altı ile sezaryen kesisi arasında ki bölgede cıban cıktı sulu yara şeklinde ben doğum yaptım eve geldim duvarları yumrukluyodum canım acıyo diye göbeğim kıvrıldıkça deliriyodum. Doğum yaptığım hastaneye götürdü eşim beni geri gececeği yoktu çünkü hastane sezaryenle alakası olmadığını inkar ettiler eşim şikayet etti. Edince beni yatırdılar crp 29 a yükselmişti antibiyotik tedavisi aldım o çıban kurudu. Ama içten bi anormallik varfı da cilt üstüne cıban gibi yara gibi vurdu mu diye düşünüyorum.. Velhasıl kelam izmire taşındık oğlum bir yaşına girince tekrar denedik bi sene olmadı ikinci senesinde de akışa bıraktık artık bu yaz ortası dr a gitmeye başladım inofolic yumırta takibi yine sonuc vermedi. Eşimin testi normal geldi benim artık rahim filmi cekilmem gerekiyo. Yunurta takibi yapan dr sezaryenden kalma bi sorun olabilir bunuda rahim filmiyle görebilriiz dedi. Çünkü ilk gebeliğimde kprunmadığım ay hamile kalmıştım. Sezaryenden oluşan bi yan etki sebepsiz kısırlığa sebep olabiliyomuş. Kadın olarak üzülüyorum bende zorla girdim sezaryene 4 tane bel fıtığım var normal doğuramazdım yağmurdan kaçarken doluya tutuldum anlayacağın akışına bırakıyoruz dedik sağlık sorunu mu var onu bulup çözelim amacımız artık bebek isteme durumunu da geçtim Allah nasip etmiyor dedim oturdum yerime bebeğim ne diyim rabbim bilir 😞😞😞
Sakın öyle düşünme rabbimin hikmetleri büyük yaşın daha genç ne insanların kaç yaşında çocukları oluyor sakın ümitsizliğe kapılma sen gerekli tahlillerini yap sorun çıkmazsa onlarda rahim filmini çektir pahalı ama sağlıktan ötesi yok canım napalım bu uğurda dünya kadar masraf ettik rahim filmine göre bi tedavi yolu çizersin kendine herşeyin bir çözümü var çok şükür ama tanıdığın iyi bir doktora görün riske atma

S simurgggg ve kizceler napiyonuz
Reglim gecikti 2 gün
Ama 2 gün önce ve daha da öncesinden başlayarak test yaptım hep negatif
Test söyledim yarın teslim büyük ihtimal eczaneden de almıyorum negatifleri gördüğüm için. Siz napiyorsunuz nasil gidiyor simurg bebis nasıl kuzum

S simurgggg ve kizceler napiyonuz
Reglim gecikti 2 gün
Ama 2 gün önce ve daha da öncesinden başlayarak test yaptım hep negatif
Test söyledim yarın teslim büyük ihtimal eczaneden de almıyorum negatifleri gördüğüm için. Siz napiyorsunuz nasil gidiyor simurg bebis nasıl kuzum
Kuzucum iyiyim sukur ben. Bebis de insallah iyidir haftaya kontrolumuz var bakalim o zaman gorecegim kendisini😊
Senin insallah gec dollenme olmustur canim.🙏🙏 guzel bir poztif gorursun😍😍 bisey yaptin mi bu ay? Yumurta takibi falan? Kendin mi denedin?

Kuzucum iyiyim sukur ben. Bebis de insallah iyidir haftaya kontrolumuz var bakalim o zaman gorecegim kendisini😊
Senin insallah gec dollenme olmustur canim.🙏🙏 guzel bir poztif gorursun😍😍 bisey yaptin mi bu ay? Yumurta takibi falan? Kendin mi denedin?

Oy annesi yerim onu.
Yok kuşum Dr a gitmedim ovulasyon testi vitaminler ovulasyon günlerini değerlendirme yaptım sadece inşallah ama yoksa da hemen adet olurum inşallah umut oluyor üzülüyor insan bu sefer

X