💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Allah seni ne yapmasın ya artık yapma tehlikeli hemen al iç
Kız ne bileyim ya her ay belirti yarışırdım kendimj koruyordum tehlikeli bir şey yapmıyordum bu ay nedense kendimi saldım Bir de senin verdiğin söylediğin Azam duasını okudum sadece bir kere okudum dün ve zaten namaz kılıyordum çok dua ettim Allah nasip etti kalp atışının duyana kadar hamileyim diyemiyorum folik asit alacağım kendime adet günüm gelsin kan vereceğim sağlık ocağında yazdırırım

Duaların gücüne bakar mısın çok şükür kuzum başlarda korku oluyor sevinemiyorsun bu korku hep olucak yok kese var mı kalp atışı var mı devam edecek böyle sen içini ferah tut

Sen beni ağlatcaksın hepinizi çok seviyorum iyiki açmışım da böyle dostluklar kurmuşuz burdan sonra unutmayın beni arada haberleşelim

Aynen vallahi Allah korumuştur iğer ikisinde de çok tedbirli davrandım ama yine kaybettim �nşallah bu sefer böyle bir şey olmayacak adetime daha 4 gün var zaten unu ilk idrarla yapmadım bu arada
Daha varmış testlerle takip et gün gün gebelik varsa her idrarda çıkıyor Zaten

Ayy canım içimi rahatlattı iz ya ağır bir darbe olmadi zaten fazla durmadı belimde folik asit Alicam eczaneden

Maalesef o yüzden pozitif düşün
Aynen canım belirti gerçekten.aramamk lazım ben hayla bir şey yaşamıyorum vardı aslında ama hep yaşıyorum diye önemsemedim gerçekten adet olana kadar umut varmış bunu çok iyi anladım ben iki gündür rüya görüyordum hata akşam yine görmüştüm

Bende de belirti varmış ama hiç umursamamıştım göğüs Hassasiyetim bile 2 gün öncesin de başlamıştı illa şiddetli belirti olmasına gerek yok herkesin bünyesi farklı bende hala bir belirti yok mesela bu beni korkutmuyor mu korkutuyor ama bunu da biliyorum herkes belirti yaşamaz bende rüyalar gördüm hala daha görürüm

Kızlarr merhaba bir şey sorcam
Beta değerim düzenli artıyor 4-5 kere baktırım bugün de 11.300 küsür çıktı ama doktor keseyi göremedi.
Bugün 5+6. Gündü kesin görünür diye gittim ama doktor rahmi görüyorum keseyi göremiyorum cihazım çok eski, gaz da var o yüzden olabilir dedi? Ama bu değerle görmemesi imkansız değil mi?
Sizde neden böyle bir şey olabilir? Dış gebelik desem onda kese oluyor. Kimyasal desem o da değil artışım düzenli. Başına gelen var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…