💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bu topigin kurucusu olarak son golü inşallah önce allahin izniyle senden bekliyoruz canım totem yaptım icimde soyleyim artik dedimki insallah zümrüdüanka kapanışı kendi güzel haberiyle yapar
Ay çok duygulandırdın beni kuzum rabbim nasip etsin tüm isteyene buradaki herkes çok hak ediyor anne olmayı dualarımız boşa çıkmasın

Her şeyde vardır bi hayır erken ogrenmene sebep oldu çok sukurpedleri de firlat gitsin 9 ay uzak durun benden de

Eğer öyle bi durum okursa yazicaö snaa arkdşm

Beklicwm canım benim kaç gunur belim ağrıyor eşim iki gundur üstüme çıkıyordu ayakla ağırdigi için bir şey olmamıştır dimi içim içim yiyir ya
Yooookkk kizzz olmaz. Ben kaç tane doktordan duydum. Gebelikte 6. Haftaya kadar bebeğe ilaçlar dahil (ağır antibiyotik tarzı değil ) hamilelik grubu içinde hiç bir ilaç etkilemesmis. Dışardan da şiddetli bir darbe olmadıkça da borsey olmaz inşallah. Bu arada sıcak banyo ilişki uzun yürüyüş filan yapma. Booolll su iç. Folikasite devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…