💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar öncelikle hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler hepinizi öpüyorum hepiniz dualarımdasınız bunu unutmayın Allah inşallah size nasip eder kız eğer ben birkaç bir şeyden bahsetmek istiyorum sizlere umut olur diye ben bu ay yaki denemiştim 3 gün durdu başımı yıkadım tekrar yenisini taktım o da 3 gün durdu çıkarttım ve bir hafta soğanlı su içmiştim adetimde bu normalde adetten sonra yapılır ben adetliyken içtim ve inanın o gün bugündür namaz kılıyorum ve hep dua ettim e ismi Azam duası okudum Bir defa namazını kılmaya fırsatım olmamıştı ve şu an silik testle öğrendim �nşallah devam eder bebişimi görürüm inşallah daha önce 2 defa kürtaj oldum lütfen bana dua etmeyi unutmayın çünkü ben sizi unutmam unutmayacağım belirti olarak gerçekten belirti aramayın ben 3 gündür eşim sırtıma basıyor çünkü kafam boştu olacağını sanmazdım sadece koku hassasiyeti hassasiyeti iştah açıklığı ve erken uyku ve adet sancısı batma oldu kasiklarda inanın bunların hepsini daha önce de yaşadım hep negatif yine aynı şeyi düşündüm ya kesin yine negatif psikolojikmen böyleyim bu sefer tamamen çıkarttım hep yaşadığımız için ve ben de artık umudumu kesmiştim kızlar 8 aydır olmuyor ama çok şükür bugün öğrendim şimdi tek dileğim sağlıkla ilerlemesi ve bebişimi görmek tek dileğim şu an bu

Canım bence özele git ben ikinci gebeliğimde devlette boş gebelik dendi özelde ise var dediler ve 6 haftalıkken kalbi durmuş meğersem

Ya belirti vardı ama hafif hep yaşıyoruz diye psikolojikmen diye umursamadım birkaç gündür de gezdim kendime kendime daha çok namaza verdim ya kafamdan attım ma şu an İnşallah bir şey yoktur belirti olmasaydı beni de korkuttu çünkü ikinci gebeliğimde boş gebelikte ve belirti yoktu evet rüya görüyordum ya ben

Kızlar İnşallah Aralık ayını hepimiz hamileyiz diye kapatacağız

Çok iyi anlıyorum seni benim boş gebeliğimde de belirtim yoktu sadece yoğun bir akıntım vardı arada koku Hassasiyetim olurdu o kadar aman bunların hepsi kötü anılar şimdi sağlıklı ilerlicek inşallahhh pozitif düşün hamileliğine sevin sen boşver bunları

Ya fazla da sevinmek istemiyorum ya test yalanmış gibi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…