💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay çok duygulandırdın beni kuzum🥹 rabbim nasip etsin tüm isteyene buradaki herkes çok hak ediyor anne olmayı dualarımız boşa çıkmasın 🙏🙏❣️❣️
Amin inşallah canım ama ister inan ister inanma özellikle son 1 haftadır hep içimden bu şekilde geçirdim.tabiki herkes için güzel dileklerim ama öyle geçirdim işte seni içimden 🥰 umarım herkes istediği bu güzel haberlere en kısa zamanda kavusur🤲

Amin inşallah canım ama ister inan ister inanma özellikle son 1 haftadır hep içimden bu şekilde geçirdim.tabiki herkes için güzel dileklerim ama öyle geçirdim işte seni içimden 🥰 umarım herkes istediği bu güzel haberlere en kısa zamanda kavusur🤲
Senin o güzel kalbinden öpüyorum Allah razı olsun güzel düşüncelerin için canım benim iyiki tanımışım iyiki🥰🥰❣️❣️

Kötü düşünme benimde yarın doktor kontrolüm var boş gebelik geçmişim de var içimde hem heyecan hem korku var yüreğim ağzımda bekliyorum ama inşallah kalp atışını duyucam 🤲🏻😍
Ayy inşallah güzle haberlerle gelirsin elim üstüme olsun inşallah bende altı haftaya kadar gitmem korkudan

Senin o güzel kalbinden öpüyorum Allah razı olsun güzel düşüncelerin için canım benim iyiki tanımışım iyiki🥰🥰❣️❣️
Senden Allah razı olsun canım senin sayende bu kadar kişi birbirini tanıdı birbiriyle bilgi alışverişinde bulundu yeri geldi güldük yeri geldi duygulandık dolu dolu gözlerle okuduk üzüntüsü olanlari😔belki başka topik vs yine katilirlardi ama o güzel kalbinle asıl sen en guzel insanlari topladin buraya 🥰

X