💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet evet ben açmıştım o forumuda bat yarın yada sonraki gün hiç aklımda bile yoktu öğlen o kadar çay vs içtikten sonra erken gebelik yaptım hemen çıktı. Akşam üzeri de kaset yaptım diğeri hatalıdır belki diye

Benim de bat cuma bende akşam yaptım hataniki defa eczaneye gidip geri döndüm alamdim test telefon için gittim aldım dedim hep yapıyorum.alismis bünye bir tane yapiyayim zaten negatif gözüm inan sin diye yaptım

Ee sana dış da demiş kimyasal da değil boş gebelik olsayi kese olur o muhtemelen cihazı eski gitmeyin ilk ay devletlere ya
Ben mecbur kaldım bugün eşim çok yoğun görevlere gidiyor merkezde 2 saat, hadi bi gidelim dedik içimiz rahatlar en azından diye. 1 hafta sonra izne çıkıyoruz orda medicana ya da acıbademe giderim güzelce her şeye baktırırım kalp atışını da duyarım diye düşünüyordum ama pişman etti beni doktor. Yarın gitmeyecek işe özele gidcez inşallah bakalım

Benim de bat cuma bende akşam yaptım hataniki defa eczaneye gidip geri döndüm alamdim test telefon için gittim aldım dedim hep yapıyorum.alismis bünye bir tane yapiyayim zaten negatif gözüm inan sin diye yaptım
Biz şubat gibi aşılama düşünüyoduk artık ocakta 1 sene doluyordu artık. O kadar çıkarmıştım ki kafamdan bu ay. Çekmecede testle göz göze gelince dedim son erken gebelik testini de yapayım çıksın aradan. 3 dakikada çıkınca elim ayağıma dolandı hemen

Hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin bende bunay yaki yaptim insllah olur benimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…