💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yok ya artık hiç umursamıyorum ilk hamileliğimi ikiz olduğunu öğrendiklerinde “sen artık delirirsin insanlar tek bebeğe zor bakıyor” Dediler “ne olursa olsun bakarım ben onlara gerkirse yardımcı tutarım” dedim bende böyle diye diye sinirimi bozdular kucağıma alamadım zaten sevinmişlerdir artık

Salabilmem için önce regl olmam lazım ama hanımefendinin gelece yok gibi duruyor bekleyip görecez
Kuşum düne kadar benim bütün regl belirtilerim de kaybolmuştu. Şimdi ağrım geri geldi bugün olurum gibi, yine de öğlen bir kan vereyim diyorum en azından içim rahat eder yine olmazsam. İkimiz de nerden baksan gecikmenin 3-4 gününü geçirdik.

4 gün ciddi bir gecikme kuzum ya. Normalde düzenlimidir ?

Evet canım bugün benim üçüncü gün. Bencede kan ver için rahat etsin haber ver banada. Ben hiç adet olucak gibi değilim inşallah iyiye işarettir

4 gün ciddi bir gecikme kuzum ya. Normalde düzenlimidir ?
Evet oldukça düzenlidir hatta günü şaşmaz diyebilirim...
Evet canım bugün benim üçüncü gün. Bencede kan ver için rahat etsin haber ver banada. Ben hiç adet olucak gibi değilim inşallah iyiye işarettir
Veririm tabii ki, umuyorum ikimiz de güzel haberler alırız. Ama kendini sakın sıkma sakın strese sokma tamam mı

Bnm daha var 22 si bat günüm canım bu ay dört günü seğerlendirdim yumurtlama günlerimin hepsni tuşladim nasip artık önceki günlerde de bi dolu bi boştu şuanda da öyle senin n zmn
Ozaman yeni yıl hediyen bebiş olsun inşallah benim bat 8di hala olmadım test negatif bekliyorum öylece

BENDE PKOS GÖRÜNTÜSÜ VAR CANIM. O YUZDEN KULLANDIM. IHMAL ETME SEN YINEDE DÜZENSİZLİK NORMAL BSY DĞL EĞER PKOS VS DEĞİLSEN Bİ GİT BENCE DOKTORA
Kimyasaldan once gitmistim canim birsey yok demisti 6 ay anca olmustur tam tarihe bakmadim. Bakalim bir kac ay daha devam ederse giderim artik takip ediyorum.

Amin canim iste cok takilmamaya calisacagiz demek ki hepimiz benzer seylerle karsilasiyoruz. Herkesten ayni hassasiyeti bekleyemeyiz. Biz onumuze bakalim bosver dedigin gibi insallah bizde bebislerimize kavusacagiz. Ben simdiden bebek bakimi nasil yetistiririm onlarla ilgilenmeye calisiyorum. Ben iyi niyetli olmayan tesellileri sakaya vuruyorum artik dalga geciyorum istedigi reaksiyonu alamayinca kesiyorlar zaten.

Test yapcakmısın
Bugün yapamam canım testim yok akşam eve giderken alabilirim yarın sabah ancak yapabilirim adet olmamış olursam. Ama ben 3-4 gün önce bir tanecik kaset testimi yapmıştım onda da negatifti. Buna güvenerek de neler yaptım ne işler bir bilsen Senin var mı varsa sen yapsana

günaydın inşallah hayırlı haberler alırsınız gelmezse bugün test yapın olmazsa. normalde gecikmeniz oluyormuydu
Amin inşallah Olmaz canım 28. Ya da 29. gün olurum direkt. Geçen ay 28. gün olmuştum bu ay 29. gündeyim bakalım. Başım çok ağrıyor. Testim de yok bir tane vardı onu da 3-4 gün kala yaptım. Yenisini akşam eve giderken alabilirim yarın sabah yaparım. Normal kaset test alsam olur di mi gecikmeden sonra belli eder varsa? Yarın 30. gün olacak yani bugün olmazsam.

Artık bende umursamıyorum hiç birini son zamanlarda azaldı sayılır. İnşallah Rabbim çok bekletmez

Testim yok yetişebilirsem akşam alırım. Aslında yarın yapsam güzel olur eşimin doğumgünü hemde izin günüm pozitifse supriz yapardım. Bir yandan da uğraşıp kendi modunu düşürüyorsun diyorum. O kadar çok uykum var ki ayakta uyuyor gibiyim 2 gündür daha da yoğunlaştı. Adet öncesidir herhalde diyip geçtim. Hem yarın pozitifse hastaneye gider kan verirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…