💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Eveeet beklenen oldu. Kan testi vermeye giderken koyu bir lekelenme ile regl oldum… Zumruduanka96 canım bat ve satı sana söylemiyorum galiba topic kapanıyor değil mi?
o ay bu ayda değil demekki yaa 2024de inşallah hepimiz alalım kucağımıza bende yarını bekliyorum.. 3.günü başka bı doktora gıdıcem yenıden doktor değiştirmeye karar verdim..

Napıyım aynı değişen birşey yok regl yok test negatif ben artık test yapmıycam akışına bırakıcam. Senden naber
Ayy inşallah geç döllenmedir bende bi ayak yok kuzu hiç geçmeyen akıntım yok sadece bu ay farklı olarak bidahaki ay denicem zaten ben bide ne sorcam size ya yumurtlamadan önce ve sonraki günü değerlendiriyorum onun dışında yumurtlamadan sonra salıyorum ya

Ya bizde yumurtlama olsun olmasın hergün oluyor

Peki bu sezaryen problemi nasıl çözülür görüştün mü doktorla başka bir yöntemle bakılamaz mı sezaryen bölgesine böyle bir sorun varsa bu ciddi bir durum yani ne diyim gerçekten her şey o kadar pahalı ki sağlığımıza bile bakamaz olduk bunun yüzünden. İyiyim canım yani toparlanmaya çalışıyorum umutsuzluğa kapılmadım diyemem ama eşim doktora göründü bi kaç ilaç kullanıyor bakalım deniyoruz bu ayda umarım olumlu sonuçlar alırız bu ayda ovulasyon testi kullanmayı düşünmüştüm ama artık herşeyi olacağına bıraktım onun stresini de yaşayamam eşimin işi dolayısıyla gün aşırı da yapamıyoruz kısmette varsa olur artık ne diyelim

Evet bir gebenin günlüğünden almıştım 9u değerlendirdim ama 10 u değerlendiremedim tam koyulaşmıyo dedğin gibi ayırt edemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…