💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hahahha aynı ben... Dün ev kırklandı

Senin belirtiler çok baskın yaaa hadi inşallah vardır Doğum gününde denk gelmesi de çok güzel olur unutulmaz olur Benim devamlı akıntım var regl oldum sanıyorum sürekli. Burnum tıkalı başım ağrıyor ama vücut ısım falan düşük bence ben değilim her şey regle alamet

Ozaman yeni yıl hediyen bebiş olsun inşallah benim bat 8di hala olmadım test negatif bekliyorum öylece
Yaaaa cok tatlısın güzel kalbinden öperim arkadaşım inşallah tüm bekleyenlerle birlikte nasip olur sna da bana da çok güzel gelir doğm günüm de ocakta ay o kdr iyi gelir ki anlatamam

Hahahha aynı ben... Dün ev kırklandı
Ben kendi evimi de değil annemin evini yaa. Rahatsızdı yanına gittim memlekete birkaç günlüğüne ne gelen giden bitti ne evin işi. Eve sürekli malzeme çekmem de cabası. Sonra onları arabaya yükle 600 km yol gel bir de eve bütün marketi pazarı taşı

Herkesin zamanı var kuzum. Bu ay zıbın almıştım bebeğime olduğunda giydirmek için öyle enerji gönderdim. Adette olsam sağlık olsun

olur normal testte artık çıkar bence erken gebelik testine gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…