💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Başladı bugün tam olarak adetim canım hayırlısı artık. Düşük hiç bilmiyorum belli bi süre ara vermen gerekiyor mu?
Umutlar bidahaki aya kaldı desene
Ara vermene gerek yok dedi doktor zaten kürtaj olmadım kendiliğinden düştü canım o yüzden de korunmadım zaten korunurken olmuştu belki hatırlarsın senle konuşmuştuk doğum kontrol hapı kullanıyodum o şekilde olmuştu

Aa evet hatırladım ya. Bebişler geleceği zamanı bekliyor bence kuzucum inşallah doğru ve en kısa zamanda kavuşursun bebişlerin kardeşine

Bana da ilk baştan beri hep sordular var mı yokmu bıktım artık. Ben daha bebeklerimi kaybedeli 6 ay olmamış bana soruyorlar değişiklik yokmu diye hey Allhım benim piskolojimden haberleri yok tabi. Canım tiroidi olup ilaç kullandıktan sonra hamile kalan çok çok var benimde sebepsiz infertilite herşey olması gerektiği gibi. Benim bir akrabam apandisit ameliyatı oldu bir ay sonra hamile kaldı oysaki doktor 6 ay korunması gerektiğin söylemiş gayet güzel doğurdu sapa sağlam çocuk Rabbim nasip etmişse her türlü oluyor inşallah Rabbim hepimize nasip eder

Günaydın kızlar. Bugün bat günüm adet olurum diye düşünüyorum geçerse test yaparım lakin şöyle bir sıkıntı var ben göğüslerime dokunamıyorum. Hiç böyle ağrılı sızılı olmamıştı. Sanki uyuşturmuşlar kesmişler dokununca o sızı yazılıyor. Belim ve sırtım ağrıyor. Adet öncesi bu kadar olmazdı

Adet geldi mi kuzum yada testi tekrarladın mı

Her gün gebelik testi yapıp koyuluğu takip ederek öğrenen arkadaşlar olmuştu onların testlerini arıyorum ama bulamadım bütün forumu kurcaladım bulabilen varsa hayrına atabilir mi

Her gün gebelik testi yapıp koyuluğu takip ederek öğrenen arkadaşlar olmuştu onların testlerini arıyorum ama bulamadım bütün forumu kurcaladım bulabilen varsa hayrına atabilir mi
favorilerimde şu var

Allah Allah ovüladyon testi yapmış mıydın geç döllenme mi oldu acaba
Ovülasyon yapmadım canım ne zaman yumurtladığımı bilmiyorum işin garibi gebelik belirtileri mevcut kasıklardaki batmaların ağrıların piskolojik olduğunu da düşünmüyorum biraz daha bekliycem mecbur ama boşuna ümitlenmekte istemiyorum ne düşüneceğimi bilmiyorum

Aynı günmüşüz canım ben de tüm adet belirtilerini yaşıyorum ilaveten dünden beri devam eden baş ağrısı Ama göğüslerimde hassasiyet yok.

günaydın inşallah hayırlı haberler alırsınız gelmezse bugün test yapın olmazsa. normalde gecikmeniz oluyormuydu

İnşallah geç döllenme olmuştur kuzum

Sanki biz çocuguz bizi onlar yönlendiriyor snaane be kadın be adam bizim hayatımızdan bizim hayatimiz biz yaşariz bu hayatı çocuk olcak diye evlililk yapmadık biz svediğimiz için evlendik istemiyorda değiliz oysa istiyoruz. Olursa da smylemeyi düşünmüyorum ailesine şahsen bilmesinler aa nie sölemedin derlerse de en son siizn bilmenizi istemiştim der geçerim ahmaklar geri kafalı yobazlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…