💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

günaydın inşallah hayırlı haberler alırsınız gelmezse bugün test yapın olmazsa. normalde gecikmeniz oluyormuydu
Benim yumurtlamaya göre bazen 1 gün önce ya da sonra oluyordum o kadar negatif gördüm ki test yapasım bile yok. Göğüslerim kopuyor sanki. Yinede yarın sabah test yaparım olmazsam

Kızlar sabah test yaptım birşey gözüküyor gibi geldi şimdi şu içmiyorum 4 5 saatte icmiycem gelene kadar 🙂 test yapsam olur demi illa Sabah yapılir diye kayde yok

Benim yumurtlamaya göre bazen 1 gün önce ya da sonra oluyordum o kadar negatif gördüm ki test yapasım bile yok. Göğüslerim kopuyor sanki. Yinede yarın sabah test yaparım olmazsam
öyle yap 1 gün daha bekle bakalım canım bu ay genelde herkes gecikti benimde hep düzenlidir 4 gün geciktim inşallah seninki bebiştendir :halay:

öyle yap 1 gün daha bekle bakalım canım bu ay genelde herkes gecikti benimde hep düzenlidir 4 gün geciktim inşallah seninki bebiştendir :halay:
Hamileliğe yormadım zaten umutlanmamk için sadece ben böyle bir göğüs ağrısı yaşamadım. Bu kadar ağrıdığında gelmiş olurdu dün akşamdan beri böyle ☺️

Sanki biz çocuguz bizi onlar yönlendiriyor snaane be kadın be adam bizim hayatımızdan bizim hayatimiz biz yaşariz bu hayatı çocuk olcak diye evlililk yapmadık biz svediğimiz için evlendik istemiyorda değiliz oysa istiyoruz. Olursa da smylemeyi düşünmüyorum ailesine şahsen bilmesinler aa nie sölemedin derlerse de en son siizn bilmenizi istemiştim der geçerim ahmaklar geri kafalı yobazlar
Valla çok haklısın ben doğurunca ellerine ne geçicek acaba 9 ay taşıyacak olan ben doğuracak olan ben ee bakacak büyütecek ben onlara ne dimi ama sanki ağladığınde gelip onlar susturacakanca laf olsun konuşsun. Bemde inşallah olursa karnım belli olana kadar söylemeyi düşünmüyorum ne gerek var. Bide şey var hamile kalınca “bu daha iyi günlerin hele bir doğsun sen o zaman gör” lafları var abi insanlar niye böyle

Olabilir canim adet duzeni icin mi kullandin ben doktora gitmedim kendiliginden kanama oldu kimyasalda birtek hcg baktirdim 10. Gun gecikmede kanamadan 1 gun once sifirlandi o da.

Benim bu ay cok erken geldi regl sonradan aklima geldi keciboynuzu ozu ictim hep enerji versin bagisikligi guclendirsin diye acaba yumurtayi erkenden o mu olgunlastirdi bilmiyorum.
BENDE PKOS GÖRÜNTÜSÜ VAR CANIM. O YUZDEN KULLANDIM. IHMAL ETME SEN YINEDE DÜZENSİZLİK NORMAL BSY DĞL EĞER PKOS VS DEĞİLSEN Bİ GİT BENCE DOKTORA

Valla çok haklısın ben doğurunca ellerine ne geçicek acaba 9 ay taşıyacak olan ben doğuracak olan ben ee bakacak büyütecek ben onlara ne dimi ama sanki ağladığınde gelip onlar susturacakanca laf olsun konuşsun. Bemde inşallah olursa karnım belli olana kadar söylemeyi düşünmüyorum ne gerek var. Bide şey var hamile kalınca “bu daha iyi günlerin hele bir doğsun sen o zaman gör” lafları var abi insanlar niye böyle
Allahım bize sabır onlara ihsan nasip eylesin ypksa yok yani oluru yok arkadaşim

Evet bir gebenin gublugu inşallah oyledr bnmde eskiden gogsumde hassasiyet olurdu simdi hic olmayinca acaba yumurtlmami olmuyor dedim normlde bu ay farkli alcktm cocugum hasta oldu aklimdan cikms mecburen yine dgerne kaldim
Onun en koyu halini pik kabul et canım inşallah bu ay son ovu kullanışın olur 🤩

Evet canım çok haklısın ben negatif gördüğüm halde umutlandım .bu ay kendiliginden gelir bakarsın biraz sal sende kendini sıkma çok inşallah allah nasip edecek
Salabilmem için önce regl olmam lazım ama hanımefendinin gelece yok gibi duruyor bekleyip görecez

kimseye söyleme canım valla kimseden pek fayda yok kendinden başka en zor zamanda yardıma ihtiyacın olduğunda zaten kimse olmuyor etrafında ama aşka zaman insan çok oluyor çocuk hasta olur sen bakarsın ağlar kalkar hep sen anneden başkası yok yani. aman bide bu daha iyi günlerin bu laf hiiçççç bitmez herkes söyler büyüsede hep derler okula gitsin ozaman gör sen fln diye .tabiki zor hiç kolay değil ama her evrenin ayrı zorlugu var insan yetişiyor illaki zor olucak yani sen öyle diyenlere hiç aldırış etme kapa kulaklarını yada gül geç gelsin bakalım zorluklar yaşayıp görcez de geçiştir seni dolduramadıkları için onların canı sıkılsın senin moralin bozulmadı diye onlar sinir olsunn

Ayyy kız atsana ilk testin fotisini. Tabi canım illa sabah şart değil koyuluk takibini akşam yapan var burda
Çok az belli oluyor efek yaptım 7 8 dj çıktı Bende arada kaldım bozukta olabilir

Eklentiler

• IMG_20231211_102649.jpg
    IMG_20231211_102649.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 51
X