💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Cok iyi anliyorum seni biliyomusun bu asla kiskanclik degil Allah katinda sınırlı birsey degil ki bu herkese versin en guzelini. Ama insanin icinde benimde olsa bir minnosum buruklugu oluyor tabiki. En yakinlarindan hamilelik haberi gelince insanin ici tuhaf oluyor. Onun mutlulugunu paylasiyorum ama kendi uzuntumu paylasamiyorum hem en mutlu zamanlarinda insanlarin modunu dusurmemek icin hemde yanlis anlasilmamak adina icimde yasiyorum iste. O an psikolojin cokmesin hamile olmasan da bu senin hayatin senin dogru zamanin baska demekki canim.

Yaa ne tatlisin tesekkur ederim canim. Pozitif biriyimdir normalde de iste regl hormonlari da alt ust ediyor en ufak seye gozlerim dolar ne zaman regl olsam onun da etkisi var. Cok haklisin bedenimiz laboratuvar gibi ama bu is matematiksel degil yeni bir can geliyor dunyaya nasip isi. Dedigin gibi belki 1 yil daha olmayacak belki onumuzdeki ay hamile kalacagiz bu sure zarfinda gecen zamani da bu stresle yasamanin bir manasi yok hem de sonuca tevekkul etmek gerekiyor hayirlisi deyip.

Mervenur277 Zumruduanka96 melisaa93 fnd_50 sevayd tweeetyyy IADK golden-snitch melegim can A Afratafrac edahandro ve dıger arkadaslarım.Merhaba güzellikleruzun zamandır yokum.ee tabii 1 yılı devırcez yakında buda ister istemez artık bıkkınlığa ve küskünlüğe neden oluyor.Kendime son bir ay verdim.Olmazsa ocak-şubat ayında klomene başlayacağım hatta belki direk aşılama yapmayı düşünüyorum.Son sürecimi haber vereyim size dedimbu ay yumurta takibi yaptırdım yumurtam büyüyüp çatlıyor ama olması gerekenden geç oluyor bu süreç,tutmamasının bundan kaynaklandıgını düşünüyorum(her ne kadar dr çok önemli değil desede)Durumlar böyle,bebiş haberını alabilirsek o zaman yazarım inşallah bidaha sizekendınıze ıyı bakınhamiş olanlar saglıkla alsın minnoşlarını kucaklarına

Kızlar hamilelikte vajinal enfeksiyon belirtileri nasıl olur bileniniz var mı. Ya valla benim bu kasik ve bacak ağrımdan dolayı diyorum acaba enfeksiyon mu oldum. Gebeliği öğrendiğimden bu yana hiç ilişki olmadı temizligime de çok dikkat ederim anlamadım valla.

İnşallah bir sonraki haberin hamileyim olsun kuzum benim dualarım seninle sizlerde bana dua edin kızlar maalesef zor geçiriyorum hamileliğimi yüksek tansiyon problemi yaşıyorum. Dikkat ediyorum az hareket ediyorum, raporluyum evdeyim. Dualarınızda bebeğime de yer verin nolur

Canım benim hakkımızda hayırlıysa o olsun çok iyi düşün müşsün ilk önce klomen dene kuzum bence bir kaç ay sonra aşılamadenersin. rabbim tez vakitte güzel haber almayı nasip etsin

Korkutmak istemem ama ben bebegnmi enfeksiyondan dolayi kaybettim. Aman varsa dikkat et.
Benm enfeksiyonm sari akintyla basladi ben onu gebelige yordm sonra akinti koyulasti kasinti basladi koku da kotuydu. Yani saru akinti ve kasintidan anlarsin. Kasiklarda agri da yapar

Bunun için en güzeli bir doktora gitmen canım burda araştırmak herkes te aynı belirtilerle ilerlemiyor yerine en doğru olan doktora gitmen acilden giriş yapabilirsin

Dur tahmin ediyim testin bir gebenin günlüğü mü ?
Eğer o ise o lanet test net pik göstermiyor, gördüğün en koyu halini pik kabul edeceksin. 2 ay kullandım benimde böyle canım sıkıldı gelişmeden mü çatlıyor diye ama 3.ay labo kullandım çok net pik gördüm. Burda labo ve bir gebenin testini aynı anda kullanan arkadaşlar vardı labo da pikken bir gebenin günlüğü silikti

Bunun için en güzeli bir doktora gitmen canım burda araştırmak herkes te aynı belirtilerle ilerlemiyor yerine en doğru olan doktora gitmen acilden giriş yapabilirsin
Gittim idrar tahlili temizdi. İki gün sonra bir daha gittim şikayetimi söyledim canım. Kadın yerinden bile dogrulmuyo. Enfeksiyon varsa bile antibiyotik veremezmis yeni bir gebelik olduğu için falan filan. Muayene bile etmedi. Ben anlamıyorum ki ne yapım

Canım kötü kokulu bir akıntım yok. Kasintim da yok. Kasigim batar şekilde agriyo bacağıma vuruyo. İdrar tetkiki de temiz çıkmıştı. Anlamadım neyden valla. Özele gitcem herhalde

sanırım acilden gittin en güzeli bir kadın doğumcuya gitmen en azından bir muayene eder

Canımpk sağol inşallah canım

Cpk güzel yazmişsin allah artmasın ama umudumda kalmadi boşverdim gerçekten düşündükçe olmuyo istedikçe olmuyo yani ben kimyasal bile geçiremedim ya hiç olmmadi bzm sebebi de yok dkktorlar açikalanamayan inter diyo

Yarın için bir özel hastaneden randevu al bence canım önlem almak iyidir sonra istersen devletten devam edersin hamileliğin ilk haftasın da dediklerinin olması normal aslında ama önlem amaçlı gitmektedir fayda var
Diğer gebeliklerimde böyle kasik ve bacak ağrısı yaşamadım. Akıntı kontrol ediyorum normal. Kaşıntı ya da koku da yok. Benim de kafamı meşgul ediyo. Suyu da coookkk içiyorum. Çünkü.

Diğer gebeliklerimde böyle kasik ve bacak ağrısı yaşamadım. Akıntı kontrol ediyorum normal. Kaşıntı ya da koku da yok. Benim de kafamı meşgul ediyo. Suyu da coookkk içiyorum. Çünkü.
Her gebelikte aynı değil ne yazıkkı yanı birinde olan belirti diğer hamilelikte olmaya bılıyo canım

Canım kötü kokulu bir akıntım yok. Kasintim da yok. Kasigim batar şekilde agriyo bacağıma vuruyo. İdrar tetkiki de temiz çıkmıştı. Anlamadım neyden valla. Özele gitcem herhalde
Benm adete yakin gunlerde bu sekilde olur genc kizligimdan beri. Bir de gebelik doneminde oluyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…