💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kizlar asiri mutsuzum kac aydir ugrasiyorm uc dort aydırda test yapiyorum pik olmuyor koyulasiyor ama pik olmadan siliniyor o koyuluktan sonra da14 gun sonra adet oluyorm napcam bilmiyorum suan hastaneyede gidemiyorm sehir merkezine uzak yasiyorz kac aydir uğraşıyorum emeklerim hep bosa gitmis gibi hissediyorum ne yapsam nasil yapsam kürmu denesem acaba

Yaa canim unutmayip destek olanlar oldukca inan mutlu oluyorum sagolasin. Cunku bu istegimi cevreme cok fazla anlatamiyorum. Birde bu ara surekli hamilelik haberi aliyorum cevremden yanlis anlarlar diye de anlatamiyorum. Sen yumurtlama gununu bilmiyordun yanlis hatirlamiyorsam gec olduysa bekle gelene 1 hafta daha. Olmazsa da yeni yila nasiptir belki birgun yine seninle sizlerle dogum sancisi geldi mi bebis ne zaman doguyor diye de konusacagiz insallah bu ay boyle gecti napalim hayirlisi
Canım benim er geç olucak🙏❣️modunu yüksek tut bak önünde yeni bir ay var yeni umut yeni aya bomba gibi gir. 🥰🥰

Selam canım ilşki günleri nasıl oldu değrrlendirmeler nasıldı sadc yumurtlama günü mü değerlendirdin? Bn bu ay bi boş bi dolu gittim yumurtlama da dört gün üst üste oldu beraberlik şüpheliyim acba olmaz mi dir ya
Canım ben geçen ay çok düzenli yaptım ama kimyasal oldu , doktora gittim hiç bir sorun yok dedi eşimde gitti , zaten daha 2. Denememizdi , bu ayda 3, deneme olucak yani çok yeni doktor kafaya taktığın süre asla olmaz dedi salın kendinizi dedi yatak odasına sırf bebek için değil kendiniz için girin dedi , ben uygulamadan bakıyorum zaten yumurtlama zamanı çok akıtmım ve ağrım oluyor anlıyorum , 24 kasım 30 kasım arasıydı en yüksek olan ise 29 u gözüküyordu, ben bi 26 sı ve 29 unda yaptım . Olmayadabilir yani 😂 3 gün var reglime , ağrım var göğüslerim şiş geçen ayki şeyleri yaşıyorum , bakalım hayırlısı ya saldım artık gerçekten Allahım büyük eğer olacağı varsa olur yoksa naparsak yapalım ne olmaz zaten . Rabbim hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin isteyen herkese. Kimseye çocuk hasreti çektirmesin rabbim amin .

Kızlar böyle pembelik olunca bozuk mu oluyor 😒
IMG20231210144023.jpg

Canım gegl erken gelmiş😞 üzülme lütfen Allah tan ümit kesilmez iki gündür giremedim benimde gecikme hala devam ama test negatif demekki ikimizinde hayırlı zamanı şimdi değilmiş 😌
Benim de gecikme hala devam, hakkımızda hayırlısı 🥰

haticemm42 haticemm42 kuşum testler negatif hep kaç gün oldu artık ne bileyim veresim de gelmiyor 😅😅😅

Yaa canim unutmayip destek olanlar oldukca inan mutlu oluyorum sagolasin. Cunku bu istegimi cevreme cok fazla anlatamiyorum. Birde bu ara surekli hamilelik haberi aliyorum cevremden yanlis anlarlar diye de anlatamiyorum. Sen yumurtlama gununu bilmiyordun yanlis hatirlamiyorsam gec olduysa bekle gelene 1 hafta daha. Olmazsa da yeni yila nasiptir belki birgun yine seninle sizlerle dogum sancisi geldi mi bebis ne zaman doguyor diye de konusacagiz insallah bu ay boyle gecti napalim hayirlisi
Kuzum sen ne zaman istersen biz seni dinlemeye hazırız. Umut yitirmek yok, ama ben de kendime söz verdim. İnsanlar bazen tek gecede istemedikleri halde kalıyorlar hamile, hormonal bir ton bozuklukları varken. Doğru zamana ve nasibe güveneceğim dedim. Sakın stres yapma, önümüzdeki ay da olmayabilir, sonraki ay da ya da bilmiyorsun ki hemen ertesi ay da olabilir. Minnoş evladın ne zaman sağlığıyla hayrıyla gelecekse o zaman gelsin. Biz de göbüşlerimiz hakkında konuşuruz ☺️☺️☺️🌺🌺🌺

Daha yapmadım canım ama hala adet de olmadım gecikmenin 3 üne giriyorum artık olmadı kan falan veririm ne bileyim anlamadım ben de hiç gecikmem normalde. Ama şey diyenler de var bizim ilk deneme ya kadın vücudu spermle ilk karşılaştığında da bazen böyle sapıtıyormuş. O yüzden hani olursa sürpriz olur ben olmayacağına hazırladım kendimi :) Zumruduanka96 Zumruduanka96 Candy7777 Candy7777 haticemm42 haticemm42
Canım neden bir test yapmıyorsun bi kaç gündür bakıyorum hep umutsuz konuluyorsun ben senin testin silik çizgi diye hatırlıyorum 🤔🤔

Canım neden bir test yapmıyorsun bi kaç gündür bakıyorum hep umutsuz konuluyorsun ben senin testin silik çizgi diye hatırlıyorum 🤔🤔
Canım ondan sonra test yaptım ben reglimin geciktiği ilk gün biri erken biri kaset test olmak üzere iki testim negatif çıktı. Reglimi geciktiren gebelik olsaydı en azından o vakte kadar erken gebelik testinde çıkardı diye düşünüyorum.

Canım ondan sonra test yaptım ben reglimin geciktiği ilk gün biri erken biri kaset test olmak üzere iki testim negatif çıktı. Reglimi geciktiren gebelik olsaydı en azından o vakte kadar erken gebelik testinde çıkardı diye düşünüyorum.
Son testlerin resim leri varsa atarmısın kuzum

Bu testin de görünüyor bak kuzum Attım testini
Kuşum o işte gecikmeden önce yaptığımdı. Sonra gecikmeyi bekledim test hatalıdır diye, sonuç bu maalesef… olmadı yarın sabah gider kanımı veririm test bozuk mu kurudu mu oldu mu olmadı mıya takılmadan netleşir. Yarına kadar olmazsam tabii 😬

Kuşum o işte gecikmeden önce yaptığımdı. Sonra gecikmeyi bekledim test hatalıdır diye, sonuç bu maalesef… olmadı yarın sabah gider kanımı veririm test bozuk mu kurudu mu oldu mu olmadı mıya takılmadan netleşir. Yarına kadar olmazsam tabii 😬
başka testin varmı şuan elinde peki canım

Evet canım hayırlısını dilemekten başka çare yok inşallah yeni yıla nasip olur. Bende çevreme hiç anlatamıyorum eşimin üç tane kuzeninin eşleri hamile hepsi arka arkaya doğum yapıcak benim o anki piskolojimin çökmemesi için hamile olmam lazım inşallah Rabbim nasip etmiştir etmediyse de vardır bunda bir hayır

Eşimin ikinci evliliğiyim ben ilk evliliğinden ve benden 2 cocuğu var ama zaman yaş yıllar geçtikce vücut da değişiyor. Kendi gittiğim dr öyle yönlendirmişti beni ben ilk gebeliğimi uzunca bi zaman sonra öğrenmedim cok cabuk oldu. Şimdi araya iki seneye yakın bi zaman girince dr a gittim. Yumurta takibi yapıldı 21 mm ve 19 mm yumurtam vardı. Ama gebelik oluşmadı geçtiğimiz aylarda. Araya hastalıklar vs girince eşim gidememişti dr a . Ondan somra da dr um benden rahim filmi istryecek sezaryene bağlı bi komplikasyonda gelişmiş olabilir bunu en iyi rahim filmde görüyoruz demişti bana.
Canım giremedim çoktandır buralara naptın inşallah bir sıkıntı yoktur

X