💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bende ilk gebelikte belirti yaşadım ama iki gebelikte yaşamadım pek sıradan adetimi bekliyordum ama bu test kafamı çok karıştırdı bu teste yanilan varmı acaba ismi prodoktor ismi
Canım prodoctoru burda kaç kişi kullandık hiç yalancı pozitif çıkarmadı günler sonra bile. Sen bıraktıktan saatler sonra görmüşün birde ilk c bile çıkmamış o yüzden bozuk olma ihtimali yüksek. Başka testin yok mu tekrarlasaydın keşke

Aşılama değil de direk tüp bebek düşünüyorum aşilama in bahçeciyle görüştüm umut az dediler
O zaman bi şey diyemicem canım ama sonuçta bu merkezler tüp bebekten para kazanan yerler o yüzden seni direk tüp bebeğe yönlendirmeleri bence gayet normal. Yerinde olsam en azından 1 kez aşılama deneyip olmazsa tüp bebeğe yönelirdim

Aşilama için zamanım yok her an eşim gidebilir oda var zırt görev çikiyo o yüzden olan zmani bu şekilde tüp bebekte değerlendirmek istedim

Yok başka testim yarın tekrarlarim negatif olduğunu biliyorum maksat kafa rahatlığı

Kızlar aranızda ovulasyon testi yapan var mı geçirdiğim kimyasal gebelik beni çok etkiledi tekrar hamile kalmak istiyorum her ne kadar doktor onermesede bebeğimle yaşları yakın olsun istiyorum ilk bebeğim tüp Bebek dondurulmuş embriyolarımda var ama normal yolla hamile kalmak istiyorum artık çünkü ilk defa hiçbir şey yapmadan hamile kaldım bu ay ama kimyasal di ovulasyon testi sipariş verdim gelince baslicam adetim de bitince ama detaylı bilmiyorum nasıl yapsam

Geçmiş olsun, kimyasaldan sonra hamile kalmanın daha kolay olduğunu söylüyorlar ovulasyon testi ile ihtimal daha da artar
Adetin bitince hemen başlayıp pik ve sonrasında çatlamayı görene kadar devam etmen gerekiyor canım
Sağlıcakla nasip olsun inşallah

Sağol canım benim günde kaç kez ve saat kaçta yapmalıyım canım

Sağol canım benim günde kaç kez ve saat kaçta yapmalıyım canım
Canım günde 1 kez yapman yeterli her gün aynı saatte yapmaya özen göster saat 13-14 gibi yapıyordum ben. Birde yapmadan önce 2 saat sıvı almamalısın sonucu etkiliyor yanlış çıkabiliyor idrar seyreldiği için, ilk idrar da olmaması gerekiyor

Aşilama için zamanım yok her an eşim gidebilir oda var zırt görev çikiyo o yüzden olan zmani bu şekilde tüp bebekte değerlendirmek istedim
Tamam canım sen daha iyi bilirsin tabii ki hangisinin size uygun olacağını

Canım ben aşılama ve tüp bebek için tanıdık bir yerle ve çok iyi bir doktorla görüştüm bizede aşılama zaman kaybı zaten oranı yüzde 20 dedi dogal yollada zaten yüzde 20 dedi aşılamayı önermedi bende şubatta tüp bebek yaptırıcam bu son ovu testimdi

Canım gegl erken gelmiş üzülme lütfen Allah tan ümit kesilmez iki gündür giremedim benimde gecikme hala devam ama test negatif demekki ikimizinde hayırlı zamanı şimdi değilmiş
Yaa canim unutmayip destek olanlar oldukca inan mutlu oluyorum sagolasin. Cunku bu istegimi cevreme cok fazla anlatamiyorum. Birde bu ara surekli hamilelik haberi aliyorum cevremden yanlis anlarlar diye de anlatamiyorum. Sen yumurtlama gununu bilmiyordun yanlis hatirlamiyorsam gec olduysa bekle gelene 1 hafta daha. Olmazsa da yeni yila nasiptir belki birgun yine seninle sizlerle dogum sancisi geldi mi bebis ne zaman doguyor diye de konusacagiz insallah bu ay boyle gecti napalim hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…