💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

@Mervenur277 Zumruduanka96 Zumruduanka96 @melisaa93 @fnd_50 sevayd sevayd tweeetyyy tweeetyyy @IADK golden-snitch golden-snitch melegim can melegim can A Afratafrac edahandro edahandro ve dıger arkadaslarım.Merhaba güzellikler🌸❤️uzun zamandır yokum.ee tabii 1 yılı devırcez yakında buda ister istemez artık bıkkınlığa ve küskünlüğe neden oluyor.Kendime son bir ay verdim.Olmazsa ocak-şubat ayında klomene başlayacağım hatta belki direk aşılama yapmayı düşünüyorum.Son sürecimi haber vereyim size dedim🥰bu ay yumurta takibi yaptırdım yumurtam büyüyüp çatlıyor ama olması gerekenden geç oluyor bu süreç,tutmamasının bundan kaynaklandıgını düşünüyorum(her ne kadar dr çok önemli değil desede)Durumlar böyle,bebiş haberını alabilirsek o zaman yazarım inşallah bidaha size🙏🌸😍kendınıze ıyı bakın❤️hamiş olanlar saglıkla alsın minnoşlarını kucaklarına❤️
Canım çok özlemiştim seni bu güncelleme iyi oldu 🥰 ben 2. Yıla yaklaşıyorum ve her gün ağlamaya başladım tüp bebek sürecindeyim 🍀 umarım daha fazla yıpranmadan bir an önce bebişlerimize kavuşuruz. Aşılama yaptıracak olursan benim aşılama topiğim var oraya bi göz atabilirsin kuzum ❤

İnşallah bir sonraki haberin hamileyim olsun kuzum benim ❤️ dualarım seninle 🙏 sizlerde bana dua edin kızlar maalesef zor geçiriyorum hamileliğimi 😔 yüksek tansiyon problemi yaşıyorum. Dikkat ediyorum az hareket ediyorum, raporluyum evdeyim. Dualarınızda bebeğime de yer verin nolur 🙏
Güzel arkadaşım dualarım seninle ❤🥰

Canım çok özlemiştim seni bu güncelleme iyi oldu 🥰 ben 2. Yıla yaklaşıyorum ve her gün ağlamaya başladım tüp bebek sürecindeyim 🍀 umarım daha fazla yıpranmadan bir an önce bebişlerimize kavuşuruz. Aşılama yaptıracak olursan benim aşılama topiğim var oraya bi göz atabilirsin kuzum ❤
Bende özledimm 🥹🥹❤️❤️burdakı arkadaslarımın yerı bir ayrı.🥰tamam kuzum bakarım.aglama Alllahın izniyle olacak canım benim🌸❤️
tweeetyyy tweeetyyy üzülme kuzum dualarımız senınle🙏❤️minnoşumuza iyi bak tuzdan maden suyundan hamur işinden uzak dur emi❤️❤️❤️
Zumruduanka96 Zumruduanka96 öpüyorum kuzum🌸❤️

Güzel arkadaşım dualarım seninle ❤🥰
Sağol kuzum benim ❤️ ben de sizler için dua ediyorum hep ❤️
Bende özledimm 🥹🥹❤️❤️burdakı arkadaslarımın yerı bir ayrı.🥰tamam kuzum bakarım.aglama Alllahın izniyle olacak canım benim🌸❤️
tweeetyyy tweeetyyy üzülme kuzum dualarımız senınle🙏❤️minnoşumuza iyi bak tuzdan maden suyundan hamur işinden uzak dur emi❤️❤️❤️
Zumruduanka96 Zumruduanka96 öpüyorum kuzum🌸❤️
duruyorum kuzucum duruyorum ama maalesef benimki bunlarla alakalı değilmiş. Tek faktör gebelikmiş. Yine de dikkat ediyorum tabi ki. İnşallah bebeğim büyüsün sağlıklı bir şekilde 🙏

@Mervenur277 Zumruduanka96 Zumruduanka96 @melisaa93 @fnd_50 sevayd sevayd tweeetyyy tweeetyyy @IADK golden-snitch golden-snitch melegim can melegim can A Afratafrac edahandro edahandro ve dıger arkadaslarım.Merhaba güzellikler🌸❤️uzun zamandır yokum.ee tabii 1 yılı devırcez yakında buda ister istemez artık bıkkınlığa ve küskünlüğe neden oluyor.Kendime son bir ay verdim.Olmazsa ocak-şubat ayında klomene başlayacağım hatta belki direk aşılama yapmayı düşünüyorum.Son sürecimi haber vereyim size dedim🥰bu ay yumurta takibi yaptırdım yumurtam büyüyüp çatlıyor ama olması gerekenden geç oluyor bu süreç,tutmamasının bundan kaynaklandıgını düşünüyorum(her ne kadar dr çok önemli değil desede)Durumlar böyle,bebiş haberını alabilirsek o zaman yazarım inşallah bidaha size🙏🌸😍kendınıze ıyı bakın❤️hamiş olanlar saglıkla alsın minnoşlarını kucaklarına❤️
Yaa kuzum, İnşallah en hayırlı zaman bu aydır da artık anneler grubundan devam edersin bebişinle birlikte 🙏 Gerçekten zor ve yıpratıcı bir süreç. Ancak ben inanıyorum senin bebiş haberi eli kulağında 🙏💕

Diğer gebeliklerimde böyle kasik ve bacak ağrısı yaşamadım. Akıntı kontrol ediyorum normal. Kaşıntı ya da koku da yok. Benim de kafamı meşgul ediyo. Suyu da coookkk içiyorum. Çünkü.
Kiz geliyor kiz💃💃 benimde 2. Kizimda tek taraflı kasik agrım çok olmustu senin bahsettigin bölgelerde hemde.kiz kasik erkek bel derler ama tabi eskiler.sen yinede kadin dogumcuya kesin git canım en azından uzman bi muayene başlangıcını yapmış olursun😘🥰

Canım beniö tekrar hoşgeldin inşallah artık beklemezsin mucizen seni bulur bitanem. Bence öncr klomen kullan canım benimde yumurtlarım büyüyordu ama olması gerekenden geç çatlıyordu . Benim doktorum bunun sebep oldugunu söyledi çünkü adete yakın çatladıgı zaman rahim kendini adet olmaya hazırladıgı için çatlayan yunurta döllenip tutunamıyor benim doktorum sebebin bu oldugunu söyledi sonra klomene başladık ve 3. Ayımda hamile kaldım tabiki takviyelere de devam ettim inşallah birdahaki etiketinde hamilelik haberi olsun kuzum 💗💗

Kiz geliyor kiz💃💃 benimde 2. Kizimda tek taraflı kasik agrım çok olmustu senin bahsettigin bölgelerde hemde.kiz kasik erkek bel derler ama tabi eskiler.sen yinede kadin dogumcuya kesin git canım en azından uzman bi muayene başlangıcını yapmış olursun😘🥰
Benim 3 oğlan var. Bunda bende kız nasip olsun istiyorum. Hayirliysa hakkimizda tabiki. Rabbim burdaki tüm arkadaşlarıma da nasip etsin ,1 değil 3 tane inşallah 🥰 diğerlerinde böyle kasik ağrısı bacak ağrısı hiç yaşamadım. Bende enfeksiyon mi var acaba diye tedirgin oldum. Uzmana hekime de gitmedim daha çok erken diye. Henüz 5 haftalık olmadık bile. Ay sonuna giderim diyordum. Bilemedim valla ya 🙄

Aynen canım bir sene bitti benim de bu topiclerde geçen sene kasımda ilk girmiştim sonra yok oldum kaç ay ama bir iki aydır takılıyorum yine😀ben yaptım canım aşılama ilk kez, tutmadı.ocakta tekrar deneyeceğim🙏inşallah bir dahaki haberleşmemiz bebiş haberiyle olur.🙏❤️❤️🌺🌺

Canım benim en kısa zamanda hamileyim etiketini de bekliyorum 😍 dualarım seninle, süreçlerin çok kolay geçsin inşallah 🙏🥰

Daha yapmadım canım ama hala adet de olmadım gecikmenin 3 üne giriyorum artık olmadı kan falan veririm ne bileyim anlamadım ben de hiç gecikmem normalde. Ama şey diyenler de var bizim ilk deneme ya kadın vücudu spermle ilk karşılaştığında da bazen böyle sapıtıyormuş. O yüzden hani olursa sürpriz olur ben olmayacağına hazırladım kendimi :) Zumruduanka96 Zumruduanka96 @hmb1109 haticemm42 haticemm42
Ay inşallah hamişsindir 🥰

Benim 3 oğlan var. Bunda bende kız nasip olsun istiyorum. Hayirliysa hakkimizda tabiki. Rabbim burdaki tüm arkadaşlarıma da nasip etsin ,1 değil 3 tane inşallah 🥰 diğerlerinde böyle kasik ağrısı bacak ağrısı hiç yaşamadım. Bende enfeksiyon mi var acaba diye tedirgin oldum. Uzmana hekime de gitmedim daha çok erken diye. Henüz 5 haftalık olmadık bile. Ay sonuna giderim diyordum. Bilemedim valla ya 🙄
Amin canım inşallah önce olmayan bekleyenlere nasip etsin insallah🤲tabiki kiz erkekten önce rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin cumlemize 🤲çok rahatsız edecek şekildeyse yinede git bence aklında şüphe kalmaz ay sonu yine gidersin👍😊

X