💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canım çok özlemiştim seni bu güncelleme iyi oldu ben 2. Yıla yaklaşıyorum ve her gün ağlamaya başladım tüp bebek sürecindeyim umarım daha fazla yıpranmadan bir an önce bebişlerimize kavuşuruz. Aşılama yaptıracak olursan benim aşılama topiğim var oraya bi göz atabilirsin kuzum ❤

Güzel arkadaşım dualarım seninle ❤

Bende özledimm burdakı arkadaslarımın yerı bir ayrı.tamam kuzum bakarım.aglama Alllahın izniyle olacak canım benim
tweeetyyy üzülme kuzum dualarımız senınleminnoşumuza iyi bak tuzdan maden suyundan hamur işinden uzak dur emi
Zumruduanka96 öpüyorum kuzum

Güzel arkadaşım dualarım seninle ❤
Sağol kuzum benim ben de sizler için dua ediyorum hep
duruyorum kuzucum duruyorum ama maalesef benimki bunlarla alakalı değilmiş. Tek faktör gebelikmiş. Yine de dikkat ediyorum tabi ki. İnşallah bebeğim büyüsün sağlıklı bir şekilde

Yaa kuzum, İnşallah en hayırlı zaman bu aydır da artık anneler grubundan devam edersin bebişinle birlikte Gerçekten zor ve yıpratıcı bir süreç. Ancak ben inanıyorum senin bebiş haberi eli kulağında

Diğer gebeliklerimde böyle kasik ve bacak ağrısı yaşamadım. Akıntı kontrol ediyorum normal. Kaşıntı ya da koku da yok. Benim de kafamı meşgul ediyo. Suyu da coookkk içiyorum. Çünkü.
Kiz geliyor kiz benimde 2. Kizimda tek taraflı kasik agrım çok olmustu senin bahsettigin bölgelerde hemde.kiz kasik erkek bel derler ama tabi eskiler.sen yinede kadin dogumcuya kesin git canım en azından uzman bi muayene başlangıcını yapmış olursun

Canım beniö tekrar hoşgeldin inşallah artık beklemezsin mucizen seni bulur bitanem. Bence öncr klomen kullan canım benimde yumurtlarım büyüyordu ama olması gerekenden geç çatlıyordu . Benim doktorum bunun sebep oldugunu söyledi çünkü adete yakın çatladıgı zaman rahim kendini adet olmaya hazırladıgı için çatlayan yunurta döllenip tutunamıyor benim doktorum sebebin bu oldugunu söyledi sonra klomene başladık ve 3. Ayımda hamile kaldım tabiki takviyelere de devam ettim inşallah birdahaki etiketinde hamilelik haberi olsun kuzum

Benim 3 oğlan var. Bunda bende kız nasip olsun istiyorum. Hayirliysa hakkimizda tabiki. Rabbim burdaki tüm arkadaşlarıma da nasip etsin ,1 değil 3 tane inşallah diğerlerinde böyle kasik ağrısı bacak ağrısı hiç yaşamadım. Bende enfeksiyon mi var acaba diye tedirgin oldum. Uzmana hekime de gitmedim daha çok erken diye. Henüz 5 haftalık olmadık bile. Ay sonuna giderim diyordum. Bilemedim valla ya

Aynen canım bir sene bitti benim de bu topiclerde geçen sene kasımda ilk girmiştim sonra yok oldum kaç ay ama bir iki aydır takılıyorum yineben yaptım canım aşılama ilk kez, tutmadı.ocakta tekrar deneyeceğiminşallah bir dahaki haberleşmemiz bebiş haberiyle olur.

Canım benim en kısa zamanda hamileyim etiketini de bekliyorum dualarım seninle, süreçlerin çok kolay geçsin inşallah

Ay inşallah hamişsindir

Amin canım inşallah önce olmayan bekleyenlere nasip etsin insallahtabiki kiz erkekten önce rabbim sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin cumlemize çok rahatsız edecek şekildeyse yinede git bence aklında şüphe kalmaz ay sonu yine gidersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…